Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyakran elofordul hogy nagyon...

Gyakran elofordul hogy nagyon alacsony a terhes nok vernyomasa? 80/44 a vernyomasom. Mi segitene? A kavetol undorodom

Figyelt kérdés
2009. febr. 11. 15:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Nekem mostanában magas:100-110/60as szokott lenni,

ha a normálishoz vesszük, akkor alacsony, nekem magas.

Mivel lehet feltornászni? Nekem a munkahelyemen gondoskodnak, hogy 120as legyen, csakhogy én ott kapok gutaütést, leszek rosszul.

Esetleg fekete tea segítene. Hátha.

2009. febr. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
koszi.eddig, 100/60 szokott lenni, de amiota szedulni kezdtem lecsokkent.
2009. febr. 11. 15:44
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát inkább a magassal szoktak küzdeni a kismamák. Fekete tea, esetleg egy pici kóla hátha segíthet. Pocket Caffe lehet kapni olyan csokit, amiből egy kis kocka egy csésze kávénak felel meg. Finom, de eléggé kávé íze van, nem tudom le tudnád-e küzdeni.
2009. febr. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem is alacsony a vérnyomásom, általában 100/60, vagy 90/50. (alapesetben is) De én így érzem jól magamat. A múltkor nagyon rosszul lettem, megmértem, "felment" 120/80 körülre, meg 96-os pulzusszámra. Másnak ennyi a normális, én meg azt sem tudtam, mit csináljak, hogy ne essek össze.

25 hetes mamó

2009. febr. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is végig alacsony volt. Szülés alatt és utána is csupán 110/90. Nekem a zöld tea és a kávé segített, de látom a kávé nálad kilőve...
2009. febr. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hat bizony elegge kellemetlen a tul alacsony is meg a tul magas is. az ember ugy erzi mintha korhintaba ulne
2009. febr. 11. 16:03
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 90/60 a vérnyomásom és én kardiologussal konzultáltam még január elején,mivel 10 évvel ezelőtt volt egy szívműtétem. Azt mondta az alacsony vérnyomás jobb mint a magas és ha nem vizesedek akkor egyek kicsit sósabban mivel én imádom a kávét de pocakosan mértéket kell tartani. 26 hetes pocis:D
2009. febr. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%

Szia!


Ha magasabb vérnyomást akarsz, akkor sok folyadékot kell fogyasztanod, meg pici testmozgást kell végezned. Csak ennyi a titka. Ez mindkettő emeli. (az enyém is sajna csak 80/60 reggelente, most 15. hetes vagyok, mintha a reggeli pohár víz után jobb lenne, nem megyek neki az ajtófélfának :))

Minden jót !

2009. febr. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is végig alacsonnyal küszködtem, védőnőm többször rám szolt, hogy nem vagyok e rosszul. Csoda, hogy ne estem össze ilyen alacsony vérnyomással.(terhesség elején:98/47 pulzus 47 vagy, aktív séta után is a terhességem közepén. 89/48 pulzus: 73) Én mondjuk kávézom, mikor terhes lettem próbáltam egészségesen élni, így kilőttem a kávét az életemből. Védőnői tanácsra, visszatértem a kávé mellé. De a vérnyomásom maradt ilyen alacsony..Talán a tea vagy a kóla segít. Kérd ki a védőnő tanácsát, talán tud alami okosat mondani.
2009. febr. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!