Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy lehet egy vetélés után...

Hogy lehet egy vetélés után elviselni ha a közvetlen környezetedben kismama van?

Figyelt kérdés
Nemrég volt egy vetélésem és lelkileg nagyon megvisel, hogy a közvetlen környezetedben babát várnak. Ráadásul ők, velünk ellentétben, nem is tervezték. Nincs igazság... Hogy lehet ezt elviselni?
2009. febr. 11. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
64%

Szia!

Mindenki csak magával foglalkozzon, másnak meg az élet más területén van problémája. Attól változni semmi sem fog, hogy te mással foglalkozol!

2009. febr. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szegénykém! :( Tiszta szívből sajnálom ami veled történt és hidd el a Jóisten meg fog ajándékozni téged is hamarosan egy picivel! Csak türelem!

Tudom,hogy nehéz de hamarosan rád fognak irigykedni!

Sok sikert és mielőbbi babát kívánok!

2009. febr. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Nekem vetélés után összezárva kellett lennem a kolléganőmmel, aki napról napra csak gömbölyödött...

Nagyon rossz volt, picit talán utáltam is érte, mert neki van, nekem elment, most már irigylem csak, hogy ő már túl van a szülésen, én meg csak gömbölyödök, Ne add fel, nekem 3hónap után lett újra+:)

Rosssssssszzzzz érzés, de valahogy túl kell élni.

Most keress valamit, ami megnyugtat, ami mosolyra késztetett, nekem ez vált be.

2009. febr. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
Nem értem, hogy azért mert neked most nem jött össze, miért nem tudsz örülni más boldogságának. Az a kismama nem tehet róla, hogy boldogan babát vár, uyanúgy ahogy te se, tehetsz róla, hogy elvetéltél.Mi se terveztük a babát, csak később kb4év múlva, de egyből terhes lettem pedig vigyáztunk. Persze borzasztóan örülünk neki. Az élet más területein meg nekem nem jöttek össze dolgok, de én tudok attól más boldogságának örülni.Az élet sokszor nem igazságos.Biztos hamarosan összejön a baba.
2009. febr. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az erre a megoldás,ha nem veszed fel túl tragikusan a dolgokat!

Gondolj arra egészséges vagy,van egy kedves párod,jó környezeted!

Nekem is volt vetélésem,de én hamar túltettem magam rajta!Segitettek a barátnők a bulizás,a munkahely,az ÉLET!

Azután ujra kezdtük a probálkozást,nem jött össze!Az össz barátnőm terhes volt,velük együtt örültem a babáknak(lelkem mélyén egy kicsit szomorú voltam,hogy én miért nem tartozok közéjük)de azért megprobáltam pozitívan hozzáálni elösször elutaztunk külföldre,majd a tengerre és láss csodát babás lettem!Akkor a barátnőjeim már mind megszültek és én voltam az újdonsült kismama!

Lesz neked is babócád,tiszta szívből azt kivánom neked!!!

2009. febr. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia,

en is jartam mar hasonlo cipoben. veteles utan ket hettel tengerpartra mentunk, ahol nem egy, ket kismama tarsasagaban toltottem el a nap egy reszet. Nagyon zavart, kozben egy jo baratnomrol is megtudtam , hogy terhes. S ez az erzes mindaddig megmaradt , mig ujra terhes lettem ( 3. menstruaciom nem jott meg0. Most 15 hetes vagyok, remelem, szerencsesebb , mint az elso esetben.

Biztos, jol jon, ha lefoglalod magad, s arra gondolsz( persze, elmeletben konnyu), hogy valami baja volt a kisbabanak , azert halt el. En hetekig sirtam, pedig semmi konkretat nem hallottam, lattam azzal a terhessegel(uotljara 6 -7 hetesen voltam orvosnal, meg nem volt szivhang) s utana 8-9 hetesen azt mondtak felszivodott, eltunt.Nem konnyu , de az ido megoldja.

Minden jot kivanok neked,

2009. febr. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!