Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire vagytok megelégedve...

Mennyire vagytok megelégedve Lakati Ágnes védőnővel Vácon váczi kismamák (pl. :szakértelem)?

Figyelt kérdés
2011. febr. 13. 15:09
 1/6 anonim válasza:

Őszintén szólva nem igazán... Nagyon fiatal és tapasztalatlan. De ez alapvetően nem lenne akkora baj, ha legalább utánaolvasna dolgoknak...

Pl. jött egy körlevél, h a glutént el kell kezdeni bevezetni 4hónapos babánál (a kizárólag anyatejes babának is adjunk 4hónaposan háztartási kekszet(!) )Ezt így ahogy küldték adta is tovább. Én megnéztem neten és rengeteg helyen írják, h 4-6 hónap között ajánlott. Anyatejes babáknál érdemes megvárni a 6hónapot, amikor már amúgy is megkezded a hozzátápit. (Valamint sok más megoldás is van a HT kekszen kívül.)

De ez csak egy példa volt a sok közül.


Mondjuk hozzátartozik az igazsághoz, h én/mi az elsők között voltam/voltunk azóta eltelt 1 év, reméljük, h sokat tanult azóta.


Sok sikert a babázáshoz!

2011. aug. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudnál valami "irodalmat" ajánlani arról, amiben benne van hogy kezdjem el a hozzátáplálást...Nem bízok benne...
2011. aug. 15. 15:51
 3/6 anonim válasza:

Én pedig csak jókat hallottam a Lakati Ágiról!! Akivel eddig beszéltem anyuka, mind szeretik, és nekem is nagyon szimpi. Kedves, lelkes, és SZERETI A GYEREKEKET!

A szaktudásáról meg csak annyit, hogy egy jó ismerősömnek hamarabb jött a babája, egyből ment Ági hozzájuk, nevekkel, telefonszámokkal, hogy hol kaphatnak segítséget. (pl. Dévény torna, stb). Ilyen témához a legtöbb védőnő hozzá sem tudna szólni... az ismerősöm azóta is nagyon hálás neki.


A hozzátáplálásról annyit, hogy szinte hetente változtatnak a szakvéleményeken. Mi is felnőttünk valahogy, glutén meg minden más nélkül is...

2011. szept. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Maximálisan tudom ajánlani. Nagyon kedves, jó fej. Lehet vele beszélgetni, segít ahol tud és nem csak szakmai dolgokban. Én a szakértelmében sem találtam semmi kifogásolhatót, minden kérdésre tudott válaszolni, sőt, biztosan tudom, hogy sok dolognak külön utána is néz!

Külön jó pont, hogy nem dohányzik, mint egyes védőnők!

A kekszes dolgot meg több helyről, szakmai berkekből is hallottam. És igazság szerint nekik hajlamosabb vagyok hinni, mint az internetes dolgoknak, ahol esetleg több évvel vagy évtizeddel ezelőtt leírt dolgok vannak valami ósdi tankönyvből. Egyébként meg ha kérdésed van, oszd meg vele az aggályaidat! A világ fejlődik :)

2011. szept. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Amennyire tudom, a védőnőknek nem lehet ilyen kérdésekben "saját véleményük"; mert az a hivatalos amit ők is felülről kapnak meg utasításban. Ezen pedig értelemszerűen nem változtathat azért, mert a neten valahol mást olvasott; még akkor se, ha akarna!

Én megbízom egy olyan védőnőben, aki szívén viseli minden anyuka nyűgjét-baját, és bőven munkaidő előtt-után is nyugodtan válaszol a banálisnak tűnő telefonos kérdésekre is. Én nem tapasztaltam még sem lerázást, sem tévedést tőle.

2011. szept. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Igen fiatal, de nagyon lelkes, segítőkész, kedves, és körültekintő. Akárhányszor kerestem mindig nagyon odaadóan segített. Ha valamiben bizonytalan volt mondta hogy utánakérdez.

Egyébként pedig érdemes nem szentírásként kezelni a hozzátáplálást, jó mindenkit meghallgatni (mint bármilyen más babakérdésben),és anyai megérzésre hallgatva nekiállni a baba reakcióit figyelembe véve.

Én elégedett vagyok vele, és a gyerekek is szeretik.

2012. márc. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!