Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tatabányán keresnék jó nőgyógy...

Tatabányán keresnék jó nőgyógyászt aki Tb-án szülést is vállal, tudtok ajánlani valakit? Esetleg saját tapasztalataitok? Eddig Málik doktorhoz jártam, de nem igazán vagyok megelégedve vele.

Figyelt kérdés
2010. nov. 15. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Akiket az utóbbi időben dicsértek: Dr. Eszlári, Dr. Molnár főorvos. Én személy szerint a Pazár dokihoz járok, nagyon jó fej, kedves, mindig meghallgatja a kérdéseimet, elmondja a véleményét. Nagyon sokat segít nekem.

Amúgy mikorra vagy kiírva?

2010. nov. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Dr. Ferenc Zoltán!Az interneten megtalálod!Nagyon aranyos,lelkiismeretes!Sokan dícsérik még azok is akik akkor szültek nála mikor ügyeletben volt!Nem túl drága a többi orvoshoz képest!

Nekem barátaim ajánlották én vagyok a 4. a barátaim közt, aki nála szült!Első babámat is nála szültem,nyugodt szívvel ajánlom!Nem fogsz csalódni!

2010. nov. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szia, még kicsit odébb van a szülés, majd csak júniusban. Csak szeretném ha a terhesgondozást is az az orvos folytatná, akinél majd szülni fogok.
2010. nov. 15. 17:28
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én hozzá járok terhestanácsadásra is!Tatbányán és Komáromban is van rendelője!Egy alkalom 6000ft!UH-ja is van,felvételt is tud készíteni(ezért nem kér el plusz pénzt)Apa is bemehet veled!Remélem tudtam segíteni,de próbálj meg ismerősöket is megkérdezni!
2010. nov. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én szültem az Eszlárinál és a Ferencz doktornál is,az Eszlárival egyáltalán nem voltam megelégedve,a Ferencz doktor ügyelet végén járt már akkor és elég türelmetlen volt de amugy meg úgy ismerem mint egy lelkiismeretes jófej doki.Akit mág ajánlani tudnék az a Málik dr,a 3. szülésem után elég komoly problémám adódott és Ő volt aki foglalkozott Velem mikor besiettünk a kórházba.egyik orvos sem volt fogadott orvosom,tehát Én ezek alapján írtam le a véleményemet.

2010. nov. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én a Málikhoz jártam a terhesség elejétől, és nála is szültem. Nagyon meg voltam vele elégedve.

Megkérdezhetem miért nem vagy elégedett vele?

Aki még "szimpi" és lelkiismeretes az a Molnár, Pazár, Pödör.

Akihez nem mennék, az Ferencz, Hetényi és az Eszlári.

2010. nov. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én Pazár doktorhoz járok már évek óta, most 14 hetes kismama vagyok, és hozzá járok terhesgondozára is. Szerintem nagyon lelkiismeretes, ha valami gondom van, telefonon is ad tanácsot. 6. héten például bevéreztem egy kicsit, felhívtam, és egyből mehettem be hozzá a kórházba, azonnal soron kívül megvizsgált fennt az osztályon. És ezért persze nem kért semmit. Egyébként a magánrendelésén is mindig nagyon korrekt, Apa is bemehet az UH-ra, szóval én tudom őt ajánlani.
2010. nov. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én Dr.Pálos Lajoshoz járok. Tatán is rendel, de a kórházban is Tbányán. Nagyon rendes,türelmes, és érti a dolgát. Csak ajánlani tudom.
2010. nov. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!