Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik elős babájukat várják,...

Akik elős babájukat várják, írnának, hogy hogyan viselik a várandóságot? Hány hetesek vagytok és leány/fiú? Hány évesek vagytok?

Figyelt kérdés
2011. febr. 13. 19:06
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
* első
2011. febr. 13. 19:08
 2/23 anonim ***** válasza:
20 éves vagyok 30 hetes a pocaklakóm nem mondták tutira az ultrahangon de ha minden igaz akkor kislány!Nekem elég rosszul indult a 7-től a 14-ig hétig mindent de tényleg mindent kihánytam!Ahogy elkezdett mozogni megszüntek a rosszullétek!Azóta nagyon jól érzem magam mondjuk pár napja sokkal fáradékonyabb vagyok már!:)
2011. febr. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Sziasztok! 21 hetes voltam pénteken,nagyon jól viseltem a terhességem 20 éves vagyok egyetlen egyszer volt hogy megszédültem onnan tudtam meg persze hogy késett egy kicsit a menzeszem de ez nálam eléggé sűrün előfordult teszteltem és amikor mentem az orvoshoz akkor voltam 6 hetes orrdugulás van néha de van amikor meg folyik az orrom de semmi problémám nincs egy kicsit furi érzés volt amikor először megmozdult 17 hetesen de azóta alig várom hogy adjon jelet magáról :)üdv Kitti kellemes babavárást
2011. febr. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
szia! 30 hetes,és kisfiú :)21 éves vagyok, az első 3 hónapban vagy hánytam vagy hányingerem volt,folyton aludtam rosszul voltam, alig tudtam felkelni, a 16.-24.hét között fantasztikusan voltam. a 16.héttől érzem ahogy mozog a picur, nagyon aranyos.sajnos nem mindig tudok aludni mert kényelmetlen, amúgy kicsike a pocim, kb 24 hetesnek szokták maximum nézni.Sokat fája hátam és a derekam, így nehéz végig ülni a fősulin az órákat.De már nagyon várjuk a vőlegényemmel.Felszedtem már azért 9 kilót de nem látszik nem tudom hova tűnt :D Folyton palacsintát ennék, epret és csípős csipszet.Nem viselem túl jól, bár mikor mindig megjött a havim akkor is borzasztóan szenvedtem az első 3 nap.
2011. febr. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
24 éves vagyok, épp ma 39 hetes a kislányunk. Jövő vasárnapra vagyok kiírva, és már nagyon nagyon várom Őt! Az első pár hetet nem viseltem túl jól. Elég sokszor voltam rosszul, hánytam is. De a 13. hét körül ez elmúlt. Azóta jól vagyok. Most már azért kicsit nehezebb, fáj a derekam, a medence csontom majd' szétszakad, és gyakran vannak jóslóim. De ezekkel együtt lehet élni, csak pozitívan kell hozzáállni. :)
2011. febr. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Szia! 20 éves vagyok, 24 hetes kismama. Egész jól viselem a terhességet, az elején voltam néha rosszul, 2x hánytam, azóta ezek már elmúltak, teljesen jól vagyok, az egyetlen baj az, hogy nem alszok túl jól mostanában, és a mozgás is egyre nehezebb, ahogy múlnak a hetek, DE megéri. Most voltunk 4D-s UH-n, ahol bebizonyosodott, hogy kisfiúnk lesz. Mire Marci megérkezik, még elég sok dolgunk van. Lakásfelújítás, esküvő, de már nagyon várjuk a mi kis drágánkat. :) Szerencsére már minden nap érzem, hogy mozgolódik, mikor többet, mikor kevesebbet, most is épp rugdos. :) Veled mi a helyzet? Te is első babádat várod? Mindenkinek boldog babavárást kívánok! :)
2011. febr. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Szia..

39 éves vagyok ,első babámat várom ,aki 31+2 hetes és kicsilány:)

Utrogestánt kellett szednem 14 hétig,addig állandó émelygés ,igaz hányás soha nem volt.

Jól viseltem.

17 hetesen éreztem a mozgását,azóta aktívan edz:)

27. héttől lett nehezebb...

Gyomorégés,sav,nehezebben mozgok,nagy a pocakom és csak úgy szoktam jellemezni magam,hogy néha olyan vagyok ,mint egy krumplibogár,amit a hátára fordítottak:)

Mostmár fajdogál a szeméremcsontom,medencém ,kissé keményedik,húzódik a hasam.

Hajolni alig bírok és ehez hasonló,ebben az állapotban természetes tüneteket produkálok...de semmi sem kibírhatatlan.

A lényeg,hogy a picilányom jól legyen..a többit kibírom:)


Minden jót kívánok!

2011. febr. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

33 hetes vagyok, 26 éves, a kisbaba fiú.

Az elején a normális rosszullétek mellé bevérzés is társult, 12. héttől itthon vagyok. Rossz lett a terheléses cukrom, dietetikushoz járok, diétáznom kell.

Most már dagad a lábam, feszülget a pocakom, sokat járok pisilni. Aludni alig tudok, van, hogy 4-6 órákat alszom, azt is 2-3 órás időközönként. Nagyon várom, hogy kibújjon a picikénk, még van ideje, remélem, addigra már szép tavasz lesz. :)

2011. febr. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Szia!23 éves vagyok és kislányt várunk.(ha minden igaz:)

Én az elejétől kezdve nagyon jól viselem a terhességet szinte semmi panaszom nem volt.Most kicsit nehezebben kapok levegőt mint eddig.A 16.héttől kezdve érzem a mozgását,néha egyre erősebben:)És már nagyon várjuk őt.

2011. febr. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
23 éves vagyok, 38 hetes kismama vagyok, ha minden igaz kisfiú a drágám. Az az igazság, hogy a terhességemből már most is csak a jóra emlékszem, ezt onnan gondolom, hogy akkor eszmélek rá 1-2 negatívumra, amikor más írásában olvasom és akkor leesik, hogy nekem is volt ilyen :) Szóval jól vagyunk, most is mocorog, helyezkedik!
2011. febr. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!