Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek Dr. Ádám...

Mi a véleményetek Dr. Ádám Zsolt szülész-nőgyógyászról?

Figyelt kérdés

Annyit tudok róla, hogy a SOTE I. számú klinikáján dolgozik, őt ajánlották nekem, de szeretném tudni, kinek milyen véleménye van róla!

Babát szeretnénk, ezért szülész- nőgyógyászra van szükségem.

Minden válasz érdekel! Köszönöm segítségeteket!


2011. febr. 14. 12:17
 1/4 A kérdező kommentje:
Érdekelne az is, hogy mennyibe kerül nála egy vizsgálat! És érdekel minden amit csak el tudtok róla mondani!
2011. febr. 14. 12:32
 2/4 anonim ***** válasza:
Én egyetlen egyszer voltam nála. rendkívül kedves ember volt és nagyon természetes. Szívesen jártam volna hozzá, de én nem pesti vagyok így győztek az ész érvek és maradtam a lakóhelyem illetékes orvosainál. Amúgy amikor én voltam akkor még alapítványként működött és annyit adtál ,amennyit gondoltál. Én rákérdeztem nála, mert fogalmam sem volt, hogy mennyit illik adni és ő azt mondta, hogy kb 5000 ft az, ami fedezi a vizsgálatok költségeit. Csak ajánlani tudom őt!
2011. febr. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nála szültem tavaly és korábban volt egy műtétem is nála! Nagyon jó orvos, az egyik legjobb a szakmában, ugyanakkor korrekt is! Nem pénzéhes és nem fecseg feleslegesen! Csak ajánlani tudom, a következőt is nála fogom szülni az biztos!
2011. márc. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Látom hogy már több mint egy éve tetted fel a kérdést. Végülis hozzá mentél? Lett babátok? Érdekelne engem is a doki, mert én is a SOTE 1. klinikán keresek dokit, mert eddig is oda jártam, de az én dokim sajnos meghalt.
2012. febr. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!