Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A gyulai kórházban Dr Rákos...

A gyulai kórházban Dr Rákos Márta szül-nőgyógyászról mi a véleményetek? Szülnétek nála?

Figyelt kérdés
2011. júl. 4. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem!Semmi jot nem hallottam rola!
2011. júl. 5. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én sem hallottam róla semmi jót. Nekem más az orvosom de nem járnék hozzá.
2011. júl. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia. Én is gyulai voltam, de személyesen nem ismerem. Barátnőimtől hallottam róla, sajnos nem túl jót. Amíg Gyulán laktam 9 évig Párducz dokihoz jártam. Én nagyon szerettem. Sajnáltam, amikor másik dokit kellett keresnem, de 220 km. sok.
2011. júl. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 sylvee válasza:
Szia! Tudom, hogy régen kérdezted, de azért mégis válaszolok. Én is és egyik barátnőm is hozzá járunk, nála szültünk. Szerintem nagyon kedves, aranyos, odaadó és szakmailag is kifogástalan. Csak jót tudok róla mondani!!!!
2012. júl. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Úgy hozta az élet, hogy amikor szültem bent volt Ő is. Pozitívan csalódtam benne! Tényleg kedves!
2012. júl. 12. 07:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is hozzá fogok most járni. Már kétszer találkoztam vele szakrendelésen, szerintem nagyon kedves nő. Én csupa jót hallottam róla, sok barátnőm szült nála. :) Nem hiába lett idén főorvos szerintem. :)
2012. nov. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Minősíthetetlen stílusban viselkedett és beszélt velem, pedig komoly problémával kellett hozzá fordulnom. Életem legrosszabb élménye és legnagyobb megalázása volt, amit tőle "kaptam".
2013. febr. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!