Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet ez a fájdalom?...

Mi lehet ez a fájdalom? Pihenés után alig bírok felkelni.

Figyelt kérdés

Éjszaka nehezen alszom már egy ideje,ezt megszoktam. De viszont egy hete kb. olyan fájdalmakkal kelek reggelente,h legszívesebben sírnék.

Combtőnél,és pocak alatt nagyon,de nagyon fáj,alig bírok az ágyból kikelni,majd az első pár lépés is fájdalmas.Aztán enyhül,de nem mondom,h teljesen elmúlik,mert egész nap érezhető,csak nem erősen.

Combtőnél teljesen izomlázszerű érzés. Vagy lehet nem a combtő,csak ott érzem,nem tudom.... :S

Akinek volt ilyen,elmesélné,h mi ez,és el fog e múlni? Tágulás lenne?

Köszönöm szépen a válaszokat.

35 hkm


2011. febr. 14. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt kell mondjam, hogy bár "részvétem", ez vacak érzés, teljesen normális. Vélhetően most már a végéig így marad. Nyomja a baba az idegeket, amivel vastagon át van szőve odalent, és ez combtőhöz sugárzik.


Én picike vagyok, második babám nagyon nagy méretű volt, sajnos az utolsó három hétben előfordult, hogy összecsuklottam, annyira belenyilallt ott, hogy a lábam nem bírt megtartani... :o(


Kitartás, közeledik a finis, és a végeredmény mindenért kárpótol majd! :o)

2011. febr. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Olyan érzés, mintha szétakarnák feszíteni a lábad? Nekem is hasonló problémáim vannak már napok óta, és ez a tágulás miatt van, megy szét a medencecsont. Van olyan nap nálam, amikor csak akkor érzem, ha felakarok kelni, és megemelem a lábam, ha lépek már nem fáj, de van, mikor úgy megyek, mint egy pingvin, és legszívesebben én is sírnék olyankor a fájdalomtól ! :-(
2011. febr. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi mindkettőtöknek.

Kedves utolsó. De igen,szétfeszítős érzésem van,és néha a járás is nehéz. Akkor kb. ugyanolyan panaszaink vannak.

Nem igazán nyugodtam meg,h a végéig ez lesz,de hát most mit tud az ember csinálni???... :S Mondjuk tényleg csak a felkelések rosszak,úgy egésznap elvagyok. Csak éjjel is mikor forgolódok,alíg bírok megfordulni,feszül a poci,fáj a lábam,stb...

2011. febr. 14. 13:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon pontosan írtad le! Én legalábbis dettó ugyanezt érzem. Akkor is, ha csak pár percre ledőlök, leülök, és abból kell felállnom. Viszont én még csak 26 hetes vagyok... Ne mondjátok, hogy ez már a finis! Én tágulásnak vettem, de szerdán megyek dokihoz, és ő majd megnyugtat.
2011. febr. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Még múltkor én is azt hittem esetleg a tágulás,de voltam dokinál,és akkor még nem volt semmi, C3000-res a méhszájam!

Szerencsére nekem csak mostanában kezdődtek,alig bírom ígyis,nem tudom mit csinálnék magammal,ha már ilyen korán mint neked elkezdődtek volna.

Nem jó érzés az biztos.

De hát ez ezzel jár,a csodáért meg kell szenvedni.... :)

2011. febr. 15. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!