Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 fokos láz 3 napig nem okoz...

38 fokos láz 3 napig nem okoz gondot a magzatnak infulenza szerű tünetekkel? Fehér és átlátszó váladékozás lehet köhögéstől?

Figyelt kérdés
Időnkénti 38-39 fokos láz 2-3 napig nem okozhat gondot a magzatnak infulenza szerű tünetekkel? 15 hetesen Panadolt szabad szedni? A Lándzsás útifű köptetőre rá van írva, hogy kismamáknak fogyasztása nem ajánlott. Ezeket írta fel az orvos! Ez utóbbit nem mertem beszedni. Az utóbbi 1-2 napban fehér és átlátszó váladékozásom van. Ez lehet a köhögéstől? Vagy nem természetes? Nem gomba, mert ugye az viszketni szokott!?!
2011. febr. 14. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

A lándzsás utifűről nem tudok véleményt mondani, de a Panadolt lehet szedni terhesen is. Sőt, ha lázas vagy azt muszáj csillapítani, és erre jó a Panadol. Én is szedtem terhesen. Jobbulást Neked.

2,5 hós picur anyukája

2011. febr. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem kórházba kellett mennem 6 hetesen, mert ilyen tüneteim voltak és görcsöltem. Lázcsillapításra Algopyrint adtak. Én szedtem lándzsás utifű szirupot is. Azt hiszem, csak az alkohol-tartalma miatt írják rá, hogy nem ajánlott.

Azt mondták, ha 38 fölé menne a lázam, vegyek be gyógyszert, az még mindig jobb, mint a magas láz.

2011. febr. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Nigra ***** válasza:

Szia!

Panadolt szedhetsz nyugodtan, a paracetamol tartalmú gyógyszereket kismamák is szedhetik. A Lándzsás útifüvet az alkoholtartalma miatt nem ajánlják de annyira alacsony ez a tartalom, hogy nem okoz semmi gondot, elég sokszor írják kismamáknak is. A váladékozás lehet a betegségtől, a szervezeted tisztítja az adott "tájékot", hogy "tiszta" legyen a fertőzéstől. Ha influenza, a vírus miatt nem kell aggódnod, az nem árt a babának csak a túl magas láz. Ha nem akarsz gyógyszert bevenni semmiképp javaslom neked az Oscilococcinumot. Az homeopátiás és influenzára van. :) Jobbulást neked :)

2011. febr. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!