Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed AB utáni terhesség....

Missed AB utáni terhesség. Fehér minimálisan váladékozás minek a hiánya?

Figyelt kérdés

Missed AB utáni terhesség.

Imádom ezt az oldalt és Titeket, mert nekem Ti segítettetek februárban, hogy a 19 hetes gyönyörű fiú-lány magzataim halálát túléljem.

Jelenleg 6,5 hetes kismama vagyok. Utrogestant szedek. Akkor a magas TSH-m miatt vetéltem el.

Vasárnap óta fehéren minimálisan váladékozom, kedden mondtam a dokinak UH-on (már ver a babám szivecskéje) és csak annyit mondott rá, hogy más állapotban több váladék távozik.

Itt valahol azt olvastam, hogy ez a fehér váladék, valaminek a hiánya.

Tudtok segíteni infót adni??

Jelenlegi terhességemnél nagyon szenvedek, mert napi 10x is hányok.

Kellemes babavárást kívánok minden Kismamának és sok sikert mindenkinek!!!


2010. dec. 15. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem minden kismamának van fehér folyása, ez semmilyen hiányra nem utal. Igaza van a dokinak hogy megváltozott hüvelyflóra és a hormonok idézik elő. nincs semmi baj. Szintén minden jót nektek!

ui:36 hetes vagyok és nekem is van bőven fehér folyás...

2010. dec. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kell aggódnod a fehér folyás miatt, nekem is több volt az elejétől kezdve. Ez teljesen normális terhesség alatt, nem jelenti azt, hogy hiány van valamiben.
2010. dec. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak a barna, rózsaszín folyás utal(hat) hiányra, progeszteronéra. De Te azt eleve szeded. Plusz a fehér folyás, ha nem csíp, nem viszket, nincs szaga, teljesen normális, és terhesség alatt tényleg több. Minden jót!
2010. dec. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a meglepő, bár megnyugtató válaszokat.

A fehér folyásom kb. kétszer sajnos már viszketett, én ezért inkább gombára gyanakodtam először. De az ugye, nem marad abba magától?

Minden jót kívánok mindenkinek!

2010. dec. 16. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!