Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes ultrahangon azt...

18 hetes ultrahangon azt írták, hogy fejvégű fekvés. Az mit jelent? Nem csak szülés előtt szoktak befordulni?

Figyelt kérdés
Kicsit félek, mert a doki hasfeszülés miatt fekvést javasolt, és nehogy valami baj legyen. Amúgy a sok fekvés miatti fejfájás ellen mit lehet tenni ?
2009. febr. 12. 09:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nyugi szülésig még 100* megfog fordulni.Én 24 hetes vagyok.Nekem még mindig keresztben van.De majd ha kevés a hely fordul valamerre!Én ugy vagyok vele hogy ha szülésnél sem fordulna meg igy is ugy is ki kell hogy jöjjön!:-)

Én a hasfeszülésre,keményedésre magne b6-ot szedek.Nem mindig csak ha muszáj.A fejedre nem tudom mit szedhetnél ezt csak doki tudja.De ott is megoszlanak a vélemények.Én mástol azt hallottam hogy az algopirin vérzékennyé teszi a babát.De mondom csak hallottam.Nekem sokan a paracetamolt javasolták.De ne szedj gyogyszert ha nem muszáj.Csak ha már nagyon elviselhetetlen a fájás!

Pihenj sokat és ne aggodj!

Minden jot!

2009. febr. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is a 19. heti uh óta fejvégű, de semmi bajom nincs. A doki sem mondta, hogy ez baj lenne. :-) Most 30 hetes vagyok. Nyugi, ne idegeskedj, pihenj sokat, illetve amennyit jól esik. A fejfájásra sajna nem tudok semmit.
2009. febr. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még forognak össze-vissza.Lehet legközelebb már nem ugy fog feküdni.A fejfájásra nekem Panadolt ajánlott a dokim.Maximálisan megbizom benne.Eleinte többet fájt a fejem vettem is be egy párszor,de legfeljebb csak napi 2 szemet.Jobb mint kinlodni.
2009. febr. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem az elmúlt időszakban 3 ultrahangom volt. Az első uh-án medencevégű fekvésben volt, 2 héttel később már fejvégű, a tegnapelőtti uh-án pedig már ferde fekvésű volt. Izeg-mozog össze-vissza. :o) Ilyenkor még sok helye van odabent.

Fejfájásom nekem is volt. Ami bevált az a hideg vizes ruha volt a tarkómra és a halántékomra téve. Volt, hogy este így tudtam csak elaludni, mert gyógyszert nem szívesen vettem be. Ha már nagyon muszáj volt, akkor a Panadolból kaptam be egyet. 21 hetes kismami

2009. febr. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!