Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelent a C:2210? Baj...

Mit jelent a C:2210? Baj lehet belölle 29 hetesen? Az orvos azt mondta, hogy szigorú fekvés és, hogy nem lehetünk eggyütt a párommal a szülés végéig. Ennyire komoly?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 14. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nem túl jó eredmény a 3000 hez képest. Mivel ez azt jelenti hogy a külső méhszáj és a nyakcsatorna is nyitott, előbbi 2 centire utóbbi egyre, tehát már csak a belső tart.

Persze ezzel is el lehet lenni még hónapokig és túl is hordhatod akár, de jobb az óvatosság.

Nekem 2100 volt a 34.héten majd a 37-en 2111. És a 38 ra meg is született a lányom mindössze 3 óra alatt.Én nem éreztem csak alig alig fájdalmat pedig már tökre ki voltam nyilva mire a kórházba értünk.

Szóval vigyázni kell azért ezzel, mert ha nem érzed akkor koraszülés lehet a vége és 29 hetesen még igen kicsi a babád...

Én a helyedben tuti feküdnék amikor csak lehet kb. a 36.hétig.

2010. ápr. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az előttem szóló írta. Tarts be, amit az orvos mond, mert 29. hetesen ez nem túl jó eredmény.
2010. ápr. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Azt jelenti pontosan, hogy 2 ujjnyi a méhnyakad, és már 2 ujjnyira nyitva a külső, valamint 1 ujjnyira a középső méhszájad is. A belső még 0, tehát az még zárt.


Ezen esetben valóban kerülni kell az együttlétet, mind a fertőzés, mind a további nyílás elkerülése miatt, valamint sokat kell pihenni nehogy tovább puhuljon-nyíljon.

Ha betartod a doki utasításait, fekszel, és kíméled magad, ne aggódj nem lesz baj!

Minden jót,

25 hetes kismama

2010. ápr. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Az az igazság,hogy nem ö az elsö babám.A nagyfiam 18 hónapos csak vele nem voltak ilyen gondjaim a terhesség alatt.Nem nagyon tudok pihenni a fiam mellett és sajna segítségem sem nagyon van csak a férjem de öt is 1 hete mütötték és most neki is pihennie kell,szóval nehéz de valahogy megpróbálom betartani.2x2 magnéziumot is írt fel naponta.Az én fiam is 3 óra alatt született a kiírt napon ugyhogy remélem a kicsikém is kibírja még egy jó pár hétig és ö is hamar kibújik majd.Boldog és komplikáció mentes babavárást nektek.
2010. ápr. 14. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!