Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem folytathatom az...

Miért nem folytathatom az iskolát, ha megszülök, ha van kire hagynom a babát?

Figyelt kérdés
2009. febr. 12. 12:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ki mondta, hogy nem folytathatod?
2009. febr. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az igazgató helyettes! Sőt felnőtt képzésű, de nappali oktatásra járok, ápoló képzésre, és ott kötelező a tesi óra, de mivel már két vetélésem volt, ezért veszélyeztetett terhesként felmentést kapatam az óra alól, de mivel ha tesiről felmentett vagyok, akkor nem vagyok alkalmas az ápoló szakra sem! De hiába mondom nekik, hogy csak terhes vagyok, nem beteg, nem szervi problémám van, és nem leszek életem végéig terhes! Ez is váló ok, a tesi óra, meg mivel szeptember végére vagyok kiírva, és novembertól vannak a gyakorlatok, nem biztos számomra a képzés! Van benne valamilyen igazság?
2009. febr. 12. 12:13
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ápolónő vagyok.Bár volt tesi óránk,de nem hiszem,hogy ettől függött volna a szakmánk.Volt olyan osztáytársnőm aki sűrűn fel volt mentve.Nem,hogy örűlnének az utánpotlásnak.Járj utána,szerintem járhatsz suliba.
2009. febr. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden oktatási intézménynek van tanulmányi és vizsgaszabályzata, ott kell utánanézned. El tudom képzelni, hogy tényleg kizáró ok, de azért a helyedben magam is utánajárnék. Remélem megoldódik.
2009. febr. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Már én is gondoltam arra, hogy ügyvédhez fordulok. Végtére is alkalmas vagyok a szakmára, csak hogy most terhes vagyok!
2009. febr. 12. 12:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne hagyd magad, járj utána minden lehetőségnek, szabálynak.
2009. febr. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt megértem ha az anatómia órák létfontosságúak a szakmához,dehogy a testnevelés...Jó igaz kell az állóképesség,de ez olyan..olyan bizarr!
2009. febr. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Akkor van értelme a tesi órának, ha a szatír bácsi elől kell menekülnie az ápolónak:)

De félre a tréfát: ha nincs belőle vizsgakötelezettség, akkor a tesi felmentés nem lehet alkalmatlansági kritérium. Nézd meg az iskola szabályzatát, illetve ha OKJ-s képzés akkor itt ( [link] le tudod tölteni a szakmai és vizsgakövetelményeket, ebben ugyan van az egészségügyi alkalmasság, de a te helyzetedet úgy el tudom képzelni, hogy mindent továbbtanulsz, de az oklevelet csak az eü. alkalmasság után kapod meg. Ha erre nem hajlandóak, akkor fordulj az Egészségügyi Minisztériumhoz.

2009. febr. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!