Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pár napja kezdtem magam...

Pár napja kezdtem magam formába hozni az elliptikus tréneren, és kiderült, hogy jön a tesó, folytathatom a napi 15-20 perc "edzést"?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 27. 11:16
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Én nem folytatnám a helyedben, ugyan így voltam. Teljesen abbahagytam a tornát, már csak szobabiciklizem, és sokat sétálok! De ha Rubint Rékát megnézzük...
2011. ápr. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
szobabiciklim is van, csak azt annyira nem csípem :)
2011. ápr. 27. 11:22
 3/8 anonim ***** válasza:
R.R egy idióta, az semmiképp nem egészséges amit ő csinál. Azt te érzed mennyit bírsz, én nem csinálnám.
2011. ápr. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
12ik hétig nem ajánlott!
2011. ápr. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan folytasd. Én is csinálom az elejétől fogva. 21 hetes vagyok. Én irigylem Rubint Rékát nem lett neki sem semmi baja és a babájának sem. Azt azért ne felejtsük el, hogy ő világ életében sportolt. Akkor a Janics Natasa is idióta mert öt hónaposan még mindig kajakozik. Ki így ki úgy viseli a terhességet. További sok sikert
2011. ápr. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja, szerintem is nyugodtan csináld tovább.
2011. ápr. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na pont most kérdeztem a dokim,mert 5 hetes vagyok és nekem is van elliptikusom. Nekem azt mondta,hogy lehet! A lényeg,hogy ne fulladjak, de akár kocogni is kocoghatok, csak nyilván nem 10 km-ert! A terhesség nem betegség!
2011. ápr. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell erezned, mindaddig, mig jolesik mozoghatsz. En 35. hetig heti 3-4szer jartam edzoterembe, nyilvan mar nem 5-10 kilometereket futottam, de amig jolesett, addig tornaztam. Most 3 hete mar inkabb csak a seta esik jol, most ezt csinalom.

Napi 15-20 perc ellipszistol nem lesz bajod :) Sot, csak jotteszel vele magadnak is meg a babanak is.

2011. ápr. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!