Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36. hetes Kismamák, leszállt...

36. hetes Kismamák, leszállt már a hasatok? Mennyit híztatok? Melletek hogyan változott? Előtej? Készen álltok? Keményedések? Derékfájás? Vizesedés? Vérnyomás?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon fent van még a hasam, mikor ülök, nagyon nehéz levegőt venni. Idáig 7,5 kg-t híztam, a mellem bebarnult és sokszor "bőrkeményedésesnek" tűnik a mellbimbóm, férjem szerint az rászáradt tej, csak nem veszem észre mikor kijön, annyira kevés van. A hasam egyre többször keményedik, a derekam is sokkal fájósabb lett az elmúlt 1 hétben. Vizesedni már sajna régóta nagyon vizesedek, de nem rosszabbodik, a vérnyomásom viszont kúszik fel, úgyhogy felírt a doki rá gyógyszert. :( Hogy készen állok-e? Hát a lakás még tutira nem, elég lazára veszem. :) És Ti?
2011. febr. 15. 14:34
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Utolsó, mért kell egy hónappal előtte befeküdnöd? Ez ijesztő... és a Honvéd-ÁEK-ban szülök, régi nevén MÁV. Márc. 15.-re vagyok kiírva, ma voltunk első CTG-n, rendben volt. A zsibbadás éjszaka nekem is borzalmas, főleg a kezemben, és elkezdődött az "éjszaka felébredek és 3 órán át nem tudok visszaaludni" időszak, úgyhogy az ilyen éjszakák után rongy vagyok egész nap... sokat főzök, és előre lefagyasztom, a lakás még nagyon alakulóban, de tegnap összeraktam a kórházas motyót! :) Kedden jön a védőnéni terepszemlére.
2011. febr. 17. 19:34
 12/12 Barbara8282 válasza:
Sziasztok 36 plusz 4 napos kismama vagyok első babám én nagyon figyelek a testemre a babámra az érzésekre minden rezdülésre és az én babám feje igen csak a jobb oldali bordámnál van a feneke van lent faros..Remélem befórdúl..Vannak enyhe menzesz érzéseim mint ha meg akarna jönni ez a méhösszehúzódások,meg vég tag zsibbadás jött rám..Jah és a hőhullám...
2015. ápr. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!