Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelent a 38 hetes ultrahan...

Mit jelent a 38 hetes ultrahang leleten a következő: négyüreges szív, kissé tágabb szívfél?

Figyelt kérdés
Csütörtökön fogom megmutatni a dokinak, de addig is nagyon aggódom, hogy ez mit jelenthet. Egyébként a magzatvizem is több az átlagnál. Eddig nem volt semmilyen probléma a leleteimmel (AFP,vércukor vizsg. eredménye is jó lett).
2011. febr. 15. 22:36
 1/7 A kérdező kommentje:
Pontosítok: kissé tágabb jobb szívfél.
2011. febr. 15. 22:37
 2/7 anonim válasza:
Szia! Én 32 hetes kismama vagyok az elsö babánkkal. Nekem ma írták ugyanezt az uh. leletemre. Én igazából nem kaptam választ a kérdésre a dokimtól, csupán annyit mondott, hogy 2 hét múlva ellenőrizzúk.... eddig nekem is minden rendben volt. Eléggé aggódok! Ha érdemlegesebb választ kaptál ma, örúlnék ha megosztanád. Szép napot! Boldog heteket!
2011. febr. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szia. Annyit mondott a doki, hogy ne aggódjak, majd ha megszületik a baba, akkor szépen beáll a vérkeringése. Remélem így lesz. Feleslegesen nem akarom stresszelni magam. Te se izgulj! Boldog babavárást!
2011. febr. 17. 19:00
 4/7 anonim válasza:

Köszönöm a válaszodat!

Úgy legyen! Igyekszem megnyugodni....nem könnyű.

Szép napokat,kitartást kívánok!

2011. febr. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szia! Már eltelt egy kis idő, mióta "kommunikáltunk" :) Gondolom már megszületett a picikéd... Csak érdeklődnék, hogy hogy vagytok, minden rendben volt/van-e? Bízom benne, hogy igen! Csodaszép napokat, boldog babázást kívánok neked!
2011. márc. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Múlt szombaton császármetszéssel megszületett a kislányom. Ultrahangon megnézték a pici szívét és mindent rendben találtak. Mostmár én is átélhetem, hogy mennyire csodálatos dolog anyának lenni!

Könnyű szülést, egészséges kisbabát kívánok neked!

2011. márc. 6. 20:45
 7/7 anonim válasza:

Szívből gratulálok! És nagyon irigykedek :)

Reményt adsz és erőt a pozitív válaszaiddal... Köszönet érte! Minden elképzelhető szépet és jót kívánok Nektek!

2011. márc. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!