Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Éjjel görcsölt a hasam,...

Éjjel görcsölt a hasam, normális ez 14 hetesen? Nem húzódás volt, az előfordul gyakran mostanában.

Figyelt kérdés
2011. febr. 16. 07:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Általánosnak nem mondható, de nem is biztos, hogy bajt jelent. Szedsz magnéziumot?
2011. febr. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Amikor érzem, hogy húzódik akkor igen. Visszagondolva egészen oldalt és felül fájt a hasam, csak nagyon megijedtem. Első baba, de nem első terhesség...
2011. febr. 16. 08:09
 3/5 anonim ***** válasza:
nem olyan mintha szúrna ?nekem is szokott lenni de azt mondta a védőnő hogy beszorul a levegő vagy a belek rosszalkodnak
2011. febr. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Éjjel és reggel nekem is görcsölt a hasam, de nekem már hétvége óta, olyan erős menstruáció görcs szerű. Nem tudom mitől lehet voltam dokinál, de futószalag szerűen vizsgált. "Rendben van minden, viszlát." De azóta is görcsölök.
2011. febr. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy némi átrendeződés volt csak, azóta teljesen elmúlt.


Talán egy erősebb húzódás a méhnövekedés miatt? A dokim korábban azt mondta ez ezzel jár, az a gáz ha középen görcsöl és folyamatosan + vérzés.

2011. febr. 16. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!