Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Véleményeket szeretnék kérni...

Véleményeket szeretnék kérni dr. Sándor Zsoltról, a Miskolci Megyei Kórházban praktizál. Személyes tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Személyes élmények, vélemények, tarifák érdekelnének.
2011. febr. 16. 10:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem volt fogadott orvosom, de ő császározott lassan másfél éve.

Nagyon szép a hegem, a műtőben nagyon jól bántak velem, utána is bejött, de mivel nem kapott pénzt (sajna nem tellett, de nem is tudom a tarifákat), így utána már nem jött, a folyosón is hiába köszöntem neki, a fejét is elfordította, a seb átkötözésekor pedig kicsit bunkó volt, de hát ez van.

Amúgy szerintem jó orvos, de én inkább Dienest választanám, ha megint ott szülnék, és lenne pénzem rá.

2011. febr. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem Ő volt a választott orvosom, teljes mértékig elégedett voltam vele. Nem az a barátkozós típus, de nem is ezért mentem hozzá. Szakmailag nagyon megbízom benne, a második babámat is nála szeretném szülni. Császáros voltam én is, gyönyörű a hegem és ami szerintem sokat számít, hogy nem használt drént és ez hatalmas könnyebbség akkor, amikor egyébként is nehezen mozogsz. Mindig bejött hozzám utána is, és a hathetesen is kedves volt. Előtte is odafigyelt, milyen szobába kerülök.
2011. máj. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 5 hete szültem nála...látom nem mostani a kérdés, de mindenképp a védelmére kelnék...mikor kiderült, hogy terhes vagyok Londonban voltam, ott vérezgettem elmentem kórházba, ahol megnyugtattak, hogy minden rendben én mégis inkább hazajöttem, de Londonban a reptéren nagyot véreztem, hazaérve egyből be a II.számú nő klinikára (pont az a doki volt ügyeletben , akihez 9 évig jártam, míg Pesten laktam) na ez a doki közölte velem UH után 6 hétben, hogy ikreket vártam, az egyik elment, és a másik sem fog megmaradni, teljesen elkenődtem... de 2 nap múlva hazajöttem Miskolcra és jelentkeztem Zsoltinál...ő egyből megnyugtatott, hogy nem mondunk le a piciről, és nézzem már van szívhangja...egyből kaptam hormont a megtapadáshoz, tehát akiről más már lemondott volna, Zsolti küzdött érte...a stílusa tény és való hogy ingadozó, van mikor tök jó kedve van humorkodik, meg még esetleg le is tegez, de van mikor kimértebb, alapvetően nagyon jó szakembernek tartom, ez szerintem mindennél fontosabb... a magánrendelésére havonta kell járni, és 5.000 Ft alkalmanként, ami tűrhető szerintem, ált. a magánrendelés 10x-ét szoktáék adni a szülésért, ő azt mondta 40.000-70.000Ft között szokott kapni, én 40.000 Ft -ot adtam, mert egy részről nem nagyon volt több, más részről komplikációmentes , gyors szülésem volt, este 7kor jött be, és 10kor végeztünk, tehát 3 óráért, amiben 3x megvizsgált , gátat metszett és varrt, elegendő 40.000 ft, a nagy részét a szülésznőm csinálta a szülés levezetésének...
2011. aug. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!