Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek nem olyan szép formás...

Akinek nem olyan szép formás kismami hasa van nem szokott irigykedni?

Figyelt kérdés
Normál testalkatú vagyok de nekem valahogy úgy fent van a hasam úgy nézek ki mint aki csak kövér vagy vastag a dereka, ráadásul a bőröm is reped helyenként, pedig fiatal vagyok nem híztam sokat. Tudom,hogy örülnöm kéne de mikor mindenki másnak olyan szép formás igazi babás hasa van elkeseredek.
2011. febr. 16. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:
34%

Nem azért van pocakunk, hogy szép legyen, hanem azért mert életet adunk egy emberkének!

Ez olyan, mintha én azon szomorkodnék, hogy nincs szőke hosszú hajam, hanem csak barna göndör.

Mintha egyik jobb lenne a másiknál. Gond akkor lenne, ha kopasz lennék...

Gondolj azokra, akiknek nem jön össze a baba, és máris boldognak fogod érezni magad a bőrödben.

2011. febr. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ÖÖ köszi...ezzel tisztában vagyok..
2011. febr. 16. 15:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem meg lent van a hasam és szinte teljesen ugyanolyan mint terhesség előtt volt, mert jóóó nagy sörhasam volt, csak most persze keményebb. Nem baj, így is tetszik. :)
2011. febr. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondják, szép hasam van, de összességében mégis egy bálnának érzem magam...
2011. febr. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
huuu, mekkora gondod van, tenyleg. adnal halat inkabb, hogy ott a babad. ket elvesztett terhessegem utan valahogy mar nem erdekelne a hasam formaja, csak megmaradna a baba. ebreszto!
2011. febr. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
óó de "normális" válasz ez is remélem azt is jól kiosztjátok aki hányingerre panaszkodik....mert minek panaszkodik örülne hogy terhes....brrrr
2011. febr. 17. 09:06
 7/7 anonim ***** válasza:
51%

Azert a hanyinger teljesen mas, azzal egyutt tudok erezni, de ez hiusagi kerdes! lehet valaki kismamakent is csinos, apolt, adhat magara, oltozhet, tornazhat, kenyeztetheti magat. amit irtam valos, ket babam halt el sajnos, es nem tudom belelelni magam a "vajon eleg szep a pocakom" nyavalygasba. nem kell sajnalnod, csak gondolkozz el rajta, hogy tenyleg szerencses vagy es oszinten kivanom, hogy ez legyen a legnagyobb bajod, ami most foglalkoztat...

szanalmas...nyugodtan pontozz le

2011. febr. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!