Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes kismama vagyok, és...

23 hetes kismama vagyok, és pár napja bizony sirok, bárhol bármikor. Elég kellemetlen, de ez ezzel jár? Normális az ok nélküli sírás?

Figyelt kérdés
Ugyanis nem tudnám megmagyarázni hogy miért.
2008. jan. 31. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ez természetes. A hormonok miatt van. Majd elmúlik :)
2008. jan. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Hasonló cipőben járok, bármikor-bárhol-bármilyen megható dolgot látok, akármilyen gagyi vagy hatásvadász is, azonnal elerednek a könnyeim. A férjemmel próbáljuk viccesen felfogni a dolgot, és jókat röhögünk, hogy mennyire átrendezett kívül-belül a Pocaklakóm :))) Szerintem próbáld meg ne "kellemetlenségként" megélni a dolgot, ez a terhesség természetes velejárója - és ezt mások is tudják.


Üdv.: 21 hetes kismami

2008. jan. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is normális, velem akkor fordul elő, ha filmet nézek és megható, vagy belegondolok, hogy nagyszüleim már nem lesznek örökké...

Ez teljesen normális, ne izgulj, ne szégyelld. Ha jól esik pityeregj, de ne légy depressziós:-) Gondolj valami vidámra, mikor ilyen elkap:)

2008. jan. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!