Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lesz ebből kedd előtt baba?...

Lesz ebből kedd előtt baba? Ma egész nap rendszertelenül 15-20 percenként keményedek.39 hetes vagyok, keddre vagyok kiírva.

Figyelt kérdés
Eddig is sok jóslóm volt, de ma egész nap ez van. 10-15-20 percek váltakoznak.
2011. febr. 17. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Vagy igen, vagy nem. Én három napig szenvedtem egyre erősebb "jósló"fájásoktól a 39. héten. A végén már borzasztó volt, az ágyban sem tudtam megmaradni, 2 éjszaka sétáltam, meg széken aludtam. 3. napra egy orvos megkönyörült rajtam és mivel 3 és fél ujjnyira kitágultam mehettem szülni. Az orvosom erre csak annyit mondott: "rossz lapot húzott". De a szülés legalább gyors és jó volt.

Kívánom, hogy mielőbb meglegyen a babód! Könnyű szülést!

2011. febr. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is így indult a szülés. A hajnali jóslók egész nap nem múltak, estére erősödtek és sűrűsödtek. Éjfél után már egy órával a kezemben feküdtem az ágyban, hajnali fél 3-kor szóltam a férjemnek, hogy talán induljunk a kórházba. Korainak bizonyult, mert nagyon lassan tágultam, délután 1/2 3-kor született csak meg a fiam.


Mire ezt leírtam, lehet, hogy már a kezedben tartod a babádat...:)

2011. febr. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Még egyben. Éjfélig tartott, de már 8-9 percenként, de aztán lassan elaludtam. Hát kíváncsi leszek mikor jön.
2011. febr. 18. 08:01
 4/4 A kérdező kommentje:
18-án bent tartottak a kórházban rossz ctg miatt. Ez péntek volt. Vasárnap elment a nyákdugó, erősebb fájásaim lettek 7-8-9 néha 5 percenként, meleg zuhanyra sem múlt. végül 23-án született meg a második babócám. :)
2011. júl. 6. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!