Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetes leszek holnap,...

38 hetes leszek holnap, nagyon fáj a lábam között ugy érzem a szeméremcsontnál, vagy hüvelynél alig birok pihenés után felkelni és menni, mi lehet ez? Tágulás?

Figyelt kérdés
jóslóim vannak inkább éjszaka, most több 3 órán át rendszeresen, de elmult, ez a nyilalás meg régebben megvan de egyre rosszabb, más is tapasztal ilyet?
2011. febr. 18. 08:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tágulsz, a fellazult medencecsont darabkák kerülnek egymástól egyre távolabb, hogy majd kiférjen a baba. Visszafelé is hasonlóan kellemetlen :(
2011. febr. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem ugyan ilyen fájdalmas volt az utolsó két hét szülés előtt. Igen, a tágulás miatt van a feszítő, szúró érzés. Az volt a vicces, hogy nekem erős fájásaim is voltak már az utolsó napokban, csak rendszertelenül. Szinte már menni is alig bírtam, ennek ellenére mikor elfolyt a magzatvizem és bementünk a kórházba még csak 2 cm-re voltam kitágulva:-( 6 órán át vártunk, vajúdtam, de nem akart jobban tágulni. Ekkor kaptam meg az oxitocint, 2 óra múlva megszületett a kisfiam. Jó lett volna ha hamarabb megkapom, így látom utólag:-)

Most a másodikkal vagyok 7 hetes terhes:-)

2011. febr. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
gratulálok az utolsónak, én is a másodikat várom de elsővel nem volt ilyenem. köszönöm.
2011. febr. 18. 09:50
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

szia


én ugyan még csak a 35. hét végén járok, de már kb 3-4 hete alig tudok felkelni annyira fáj a medencém.

nagyon kellemetlen, éjjel is ha megfordulok, elég sokáig tart a medence és a szeméremcsonti fájdalom miatt.

2011. febr. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én 30 hetes vagyok és két napja kezdődött, az első babámnál csak az utolsó héten volt ez...hát nem nagyon örülök hogy még ez lesz 2 hónapig:(
2011. febr. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%

36 hetes vagyok,és nekem is vannak ilyen fájdalmaim kb. 2-3 hete!!! Nekem még ismik azt mondták,h ez nem a tágulástól van,akkor nem tudom mitől lehet....

Ja,igen a megfordulás... Kész rémálom éjjel,alig bírok aludni ígyis a fájdalmaktól,napközben is ha pihenek,egy kis idő után elkezd fájni az oldalam,aztán a másik...

Nekem már csak kb. egy hónap van vissza,de olyan soknak tűnik ezek miatt a fájdalmak miatt. :S

Szóval nem vagy egyedül. :)

Minden jót.

36+1 hkm

2011. febr. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is érzem ezt pár napja. És napról-napra erősebb, főleg reggel ébredés után (és forduláskor az ágyban). Ott lent... nem tudtam eldönteni, hogy csont, vagy ínszalag.

Gondolom normális.


Üdv: 37+1 hetes kismama

2011. febr. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nekem másnapra szinte teljesen elmult, és mára megint előjött csak nem annyira, biztos az lesz, de olyan borzasztó az ágyban nem birok megfordulni és a nadrágom nem birom szinte felvenni. mint az öregek.. :))
2011. febr. 19. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!