Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Félek az anyaságtól. Más is...

Félek az anyaságtól. Más is volt igy?

Figyelt kérdés
2011. febr. 18. 12:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen.

szerintem mindenki.

De ha már terhes vagy nincs mit tenni. anya leszel.

2011. febr. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Így van :) Jól ki van ez találva, lesz rá pár hónapod, hogy megszokd a gondolatot.
2011. febr. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, főleg most, hogy hamarosan megszületik a babám :) Ne aggódj biztos hamar belerázódunk :)))
2011. febr. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon! De azért szokott sikerülni mindenkinek!
2011. febr. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tudom persze csak bennem van a kérdés hogy fogom e tudni hogy mit kell csinálni stb...És amikor majd ekőször a kezembe adják úristen,már annyira várom.
2011. febr. 18. 12:29
 6/9 anonim ***** válasza:

szia!

Nekem még 9 hetem van a szüléstől nem de az utánna lévőktől én is félek főleg hogy segitségem sincs mivel a párommal élünk ketten külföldön!:(

2011. febr. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én a szüléstől nem féltem, de a hazajöveteltől és ami utána lesz.....Szó szerint rettegtem, pedig akartuk a babát 26 voltam mire született!De kb az utolsó 3 hónapban iszonyatosan féltem!

A szülésem nagyon könnyű volt, de az első 8 hét nekem maga volt a pokol....Imádtam a lányom az első perctől, hihetetlen boldog voltam, de mikor már a két napos kislányom tolt el két kézzel magától szopi közben...És persze üvöltött...Hát 4 hetes korára találtunk szopitanácsadót, aki minden problémánkra megoldást javasolt, és 4 hét alatt teljesen összeszoktunk!Megküzdöttünk egymásért, de megérte!Amúgy tudom hogy hihetetlen (és egy kismama közhelynek gondolja), de minden jön ösztönből!

Nekem sem tudta a védőnő megmagyarázni, hgy egy ilyen nagyon sírós gyerkőcöm, van tudtam pontosan valami nincs rendben!Csak kellett megfelelő segítséget találni! :)


Én úgy vélem, hogy amúgy minden fejben dől el, szóval a szüléstől nem féltem, így totál önnyen jól gyorsan ment!

A babázástól nagyon féltem, és meg is lett az eredménye...Vagy az is lehet, hogy az anyai ösztönök előre felkészítettek (vagyis ez is már egy ösztönös megérzés volt) hogy nem lesz könnyű...


Szóval én azt tanácsolnám, hogy próbálj minél pozitívabban állni a dolgokhoz, elképzelni a harmóniát....


Kívánok könnyű szülést, gyors egymásra hangolódást, és millió boldog percet együtt :)


15 hós szopizó kislány anyukája

2011. febr. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Húúha én egyenesen rettegek tőle.....

Félek mindentől....6 hét van már csak hátra,úgyhogy muszáj már lassan lelki békét teremtenem magamban!

Remélem sikerülni fog!:-)

A párom rengeteget fog segíteni és ez megnyugtat!


Boldog babavárást és babázást mindenkinek!:-)))

2011. febr. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Érdekes én így 21 hetesen jobban félek a szüléstől, pedig az elején még semmitől sem tartottam (bár nekem császár lehet a vége sajnos).
2011. febr. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!