Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30. dik hétben lévő kismama...

30. dik hétben lévő kismama vagyok 8.5-lett a cukrom. Ez magasnak számit? Vagy diétával karban lehet tartani. Holnap megyek korházba. Kicsit félek, hogy mi lesz.

Figyelt kérdés
2011. nov. 14. 11:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Magas, valósíznüleg diétáznod kelll

Mindenképpen keress fel egy dietetikust, aki segít a megfelelő étrend összeállításában

És jó ha beszerzel otthonra egy vércukormérőt.


Nekem 7,9 lett a terheléses, ez időétj, mint neked, a szülésig 200 grammos CH diétán voltam

2011. nov. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem 8,2 lett engem is befektetett a dokim egy napra és ott minden kaja előtt után vért vettek.Minden értékem jó lett egyedül a vacsora utáni lett 8,3 dokim elküldött diatetikushoz aki tanácsot adott,hogy kevesebb szénhidrátot egyek azóta méregetem kb heti egyszer reggeli előtt és után ,de nem volt magas.Kevesebb tésztát péksütit és kenyeret eszem.35hetes vagyok most
2011. nov. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Péksüteményekben cukor van, az nem si szabdna enni, semmit ami tartalmaz cukrot!!

Nekem lelkemre kötötte dieteikus, hogy amikor vásárolok, nézzem meg mindennke az összetvőjét, és aminél írják, hogy cukor, az vissza a pocra!!

2011. nov. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2011. nov. 14. 13:06
 5/7 anonim ***** válasza:

itt van egy táblázat CH értékekkel

[link]


amúgy ne keseredj el, vannk jó kis diabetkus termékek, vagy az Update 1-es cuccok, még nasiról sem kell lemondani

2011. nov. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi.Csak a babának ne legyen semmi baja.Érte izgulok.
2011. nov. 14. 13:50
 7/7 anonim ***** válasza:
A 8,5-ös cukor magas, de nem a világvége! Kevés szénhidrátot egyél (de KELL enni) és minden oké lesz, ne izgulj! Cukrot is ehetsz, csak bele kell kalkulálni a napi adagba.
2011. nov. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!