Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lány vagy fiú kérdés? Jóslás?

Lány vagy fiú kérdés? Jóslás?

Figyelt kérdés
Ismeritek azt a módszert mikor egy karikagyűrűt egy cérnára kell fűzni és a hasad felé rakva elkezd mozogni,ha előre hátra inog akkor fiú ha körbe forog akkor lány a pocaklakó!van kedvetek kipróbálni?Nekem lányt jósol 14+4hetes kismami
2011. febr. 18. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem anno 2 babát jósolt ki egy nő. Elsőt fiúnak, a másodikat kislánynak.

Az első terhességem sajnos idő előtt zárult :(, most a második terhességem kislányt hozott. :)

Ha azt vesszük, nekem bejött. :)

2011. febr. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem bejött, kislányt jósolt, már van egy kisfiam. Ilyen jóslás az is, hogy ha ökölbe szorítod a jobb kezed, akkor a kisujj oldalán van két erősebb vonal. Közte apróbb vonalak figyelhetőek meg, a számuk jelzi a terhességeket, a mélyebb a fiút, a gyengébb a lányt jelzi. Nekem ez is bevált. :)
2011. febr. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nekem mindig 2 kislány jósolt. Eddig van egy fiam. Én hittem benne, uh mikor a 18 hetes UH-n mondta a doki, hogy fiú, majdnem leestem a székről. Persze imádom :)


A mostani is 70% hogy fiú...

2011. febr. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Igen ismerem én is.Bár én ugy tudom, hogy nyakláncra kell rakni és jobb kéz felett a csuklónál felfelé tenyérrel.Na és azt is hallottam, hogy csak az élve született babákat mutatja ki.Na és amikor terhes vagy akkor csak ép azt mutatja meg a többit nem.Remélem nálam beválik.Elsőnek lányt mutatott és most várom az első babám.
2011. febr. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam bevált a csukló felett is. 2 lány 1 fiú. És nagyon soknak csináltam nekik is kimutatta. Mikor a kisfiammal voltam terhes a hasam fölött is fiút mutatott, viszont a barátnőmnek nem találta el.
2011. febr. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem bejött.A csukló fölött is.Van egy kislányom, most kisfiú jön.

35 km

2011. febr. 20. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!