Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A barátnőmmel együtt vagyunk...

A barátnőmmel együtt vagyunk terhesek, kb 1-másfél hét van köztünk! Elképzelhető hogy egyszerre fogunk szülni?

Figyelt kérdés
Nagyon örülök neki, mert sokat beszéltük hogy jó lenne együtt babázni! És most tényleg! Nagyon szupi! Ti voltatok már így?
2009. febr. 13. 14:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam/vagyok ugyanígy. 6.-ára volt kiírva én 11.ére. Ő megszült már 2.-án mi meg még mindig egyben vagyunk babóval. :-))
2009. febr. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

Szia!

Igen voltam igy, huszonhárom éves batátságnak lett vége, mert mindig hasonlitgatta a gyerekeket.

Remélem nálatok nem igy lesz. Sok sikert!

2009. febr. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a doki szerint még húzhatom akár 2 hétig is. Nem túl nagy a baba kb.3kg és még jól is érzi magát bent.
2009. febr. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen, a barátnőm dec. 31-re volt kiírva, én meg dec.23-ra. Én végül 30-án szültem, ő másnap, így egyszerre voltunk a kórházba.
2009. febr. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Megeshet
2009. febr. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a sok választ. Nem hiszem hogy rámegy a barátságunk, nagyon jó barátnők vagyunk és feltétel nélkül örülünk egymás boldogságának. Szerencsére Ő sem és én sem vagyunk rivalizálósok. :) Jó lenne együtt lenni a kórházban is! :) De ami tuti hogy együtt tologathatjuk a babákat! :)
2009. febr. 13. 15:02
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Az esély megvan rá, hogy egyszerre szültök.1,5 hét az egyáltalán nem sok idő, bárki behozhatja a másikat!Lehet már a pocaklakók is megbeszélték egymás közt, hogy egyszerre jönnek :-) Nagy öröm az ilyesmi.Az én barátnőm 2nappal későbbre van kiírva mint én. Úgyhogy egy cipőben járunk. Sok szerencsét kívánok nektek!És boldog babavárást!!!
2009. febr. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez tök jóóóó! :) Nálunk a rokonságban hirtelen elég sok baba lesz. Ebből 3-an vagyunk júniusra kiírva. Csak azt sajnálom, hogy elég messze élünk egymástól. Viszont egyik barátnőm március végi, így azért lesz kivel babakocsit tologatni. :)
2009. febr. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az öröm ha barátnöddel eggyütt vagytok terhesek én most a második babám várom és anyám húgával vagyok egyszerre terhes de én nem örülök neki(ö 5 évvel nagyobb nállam vagyis 31 éves).Márpedig azért nem örülök mert anyám szerint ö a megtestesült tökéletesség ,én bármit csináljak úgysem csinálom olyan jól mint az ö drága hugocskája.majdnem egyszerre szülünk (5 nap külömbséggel)de inkább vele akar lenni mint a lányával.Megjegyzésként én Erdélyben élek,a húga pedig Spanyolországba.30 hetes kismama
2009. febr. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!