Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már elmúlt az émelygős időszak...

Már elmúlt az émelygős időszak nálam, kb12hetes vagyok, viszont egyszerűen nincs étvágyam semmihez, eszek csak hogy legyen bennem valami. Nem lesz baja a babának emiatt?

Figyelt kérdés
2009. febr. 13. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!Ez ismerős,én is átestem ezen,én még kórházban is voltam,mert egy nap beszedtem egy vírust,de nemtudom hogyan,és belázasodtam.A babának nem ártasz ezzel,de kicsit meg kell erőltetned magad.Szedsz Elevitet?Az is sokat segít!Én sem voltam egy nagy evő egész terhességem alatt,de aztán rendeződött.Fokozatosan egyre többet ettem.Nyugi,a babád egészséges lesz ettől,hogy Te nem eszel sokat most még.

2 hós anyuka

2009. febr. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia. Nyugi nem lesz semmi baja a babádnak, nekem is volt olyan időszak amikor nem csigázott fel semmilyen étel. Arra oda figyeltem, hogy napjában azért háromszor egyek ha nem is bírtam sokat enni, inni viszont rengeteget ittam.
2009. febr. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem lesz gond, nyugi! Én most vagyok 15 hetes és kb. 2 hete mindent felfalnék, előtte meg pont úgy voltam ahogy most Te, még a súlyom is kevesebb volt, mint a terhesség előtt.

Ne aggódj (könnyű mondani tudom) eljön még a kívánósság ideje!

Minden jót Neked és Kisbabádnak!

2009. febr. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szia!


Én is úgyanígy voltam, mint te az étvágy fokozatosan vissza fog térni sőt!Pedig ezt akkoriban én sem tudtam elképzelni!Próbálj gyümölcsöt enni nekem az bejött, egész nap almán meg narancson éltem.

De nyugodj meg a babának baja nem lesz, az egyik barátnőm hetekig csak gumicukrot tudott enni, a babája teljesen egészséges!

2009. febr. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia!En is egy vagyok a sok kozul,nekem a masodik es harmadik honap volt a legrosszabb,napi egyszer tudtam csak enni,vagyis legyurni egy kis falatnyi etelt.Azt hittem majd leszek meg a masik vegletben is,de nalam nem ez tortent,semmit nem kivantam de az eves mar konnyebb volt.Vitamint szedtem vegig,a negy es fel ho-s fiam pedig szerencsere makk egeszseges.Sot,utolag jobb is,hogy igy alakult,mert az alakom a regi.
2009. febr. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!Ne aggodj,en is ezen paraztam.Az elso harom honapban nem birtam semmit sem enni,nem kivantam semmit.Aztan elkezdtem vitamint szedni de meg igy se vagyok egy nagy evo,viszont rendszeresen eszek,inkabb tobbszor naponta es keveset.En inkabb gyorsan megvettem amit megkivantam,volt h egy hetig csak azt birtam enni.En kg szamra eszem a kivit az almat.Ha a csokit kivantam azt sem tagadtam meg magamtol.Most vagyok 20 hetes naptar szerint.Szoval a 19 hetes(naptar szerint)uh utan a doki kozolte a baba mereteit es kiderult h meret szerint 20 es fel hetes kis orias babocam van.Szoval ne aggodj.Azert probalj enni+ja es a vitamin tenyleg fontos.

Jo babavarast.20 heteske

2009. febr. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!