Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mettől meddig tart a hányinger...

Mettől meddig tart a hányingeres, émelygős időszak a terhesség alatt? Nektek hogy volt, hogyan tudtátok enyhíteni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 21. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 8-12hétig kb, de nem nagyon, kibírhatóan. Citromleves víz, b6 segít.
2011. szept. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nekem nem volt ilyen egyikkel sem .-))


de állítólag egy lassan elfogyasztott keksz reggelire az ágyban jót tesz

ne edd túl magad inkább 10x egy-két falatott

2011. szept. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
minimális volt a második gyermekemnél, sajna nem emlékszem mikor, de csak 1-2 hét volt. Nekem az segített, ha valamit rágtam. Így negyed óránként szopogattam (tovább tartson) háztartási kekszet, ropit, meg ilyeneket. Amíg a számban volt és még utána rövid ideig teljesen megszűnt a tünet.
2011. szept. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hetes koromtól 16 hetes koromig tartott. Sajnos számomra semmi nem vált be csak az infúzió.
2011. szept. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megpróbálkozom majd a keksz és egyéb rágcsával...:)
2011. szept. 21. 16:08
 6/7 anonim ***** válasza:
17 hétig tartott, szörnyű volt. Volt hogy csak ültem,mert ha felálltam,már fel is fordult a gyomrom és rohantam hányni. Savanyú és hideg víz, üdítő enyhített valamit, de nem sokmindent. Nekem a reggeli falatok sem segítettek. Amikor a hormonok is úgy akarták, akkor egy héten belül teljesen elmúlt. De addig fogytam pár kilót..
2011. szept. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kb 18 hetes korig hánytam, az elsővel szinte egész nap semmi nem maradt meg bennem. Most másodjára viszont gyömbéres teát ittam, ami nagyon sokat segített, reggel kitaccsoltam, aztán tea és egész nap alig volt bajom. Zöldségesnél, vagy bioboltban lehet kapni, reszelj a teádba.
2011. szept. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!