Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szóltok ehhez a babakocsih...

Mit szóltok ehhez a babakocsihoz? Megéri szerintetek?

Figyelt kérdés
[link]
2010. dec. 2. 16:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
hát én ezért nem adnék még 20.000 ft.-ot sem.....
2010. dec. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Nekem 3 kerekű van, könnyebb tolni!

Feketét nem vennék, kiszívja a nap, ronda lesz, És ez nagyon párnázott, nyáron belesül a feketébe!

Nekem narancs pink van, 2 éve, szuper kocsi, türkiz a mózes, terrakotta a hordozó.

2010. dec. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

hát nem tudom, akinek van pénze megengedheti megátnak az lehet, hogy megveszi. ÉN akkor se venném meg. Drágállom, és csak egy célra jó. Ráadásul ha elalszik benne a baba, akkor úgy tudod csak eldönteni ha a lábát felemeled, hát én se szeretnék úgy aludni.

Ráadásul fekete a babának.....

Nem véletlenül szines, vidám a babacuccok 99,9%-a!

2010. dec. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik.100000ft-ért sokkal szebbet is találsz.De te döntesz.
2010. dec. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

[link]

Én ilyet vettem majdnem 2 éve komlpetten szintén 50 ezerért, 20 hónapos a lányom és még használjuk az elejétől fogva ezt.

2010. dec. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Mi ezt vettük:

[link]

Az első cargo volt egy kalap kaki..:S

De ez király! Imádom! Könnyen bánok vele, mint a másik 4 kerekűvel.

Ráadásul óriási, ez sokat számított, mert az elsőt 2 hósan kinőtte a nagyobbik fiam (4260 kg fölötti súllyal született) A kicsinek már mindenből indulásból a legnagyobbat kértm, mert ő 4560 g volt mikor megérkezett közénk. Nekem fontos volt így a méret kérdése is. Szerintem ez nem ér ennyit, max ha használt volna és 50000 Ft, de annál többet nem adnék érte semmi szín alatt, de azt is jól meggondolnám. Szerintem, ez egy nagy méretű babának hamar kicsi volna...De ez gondolom csak az én problémám, nem mindenki szül átlag feletti bébiket.

2010. dec. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy Neked megéri-e, de én használtan vettem egy Quinny Zappot és eszméletlen jó. Szóval szerintem a Quinny megéri az árát, ha jól ki tudod használni.
2010. dec. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Nézz körül a bababizományikban is, mert én kb. egy hónapja láttam nálunk egy ugyanilyet 37.000,- forintért. Úgy nézett ki, mintha új lenne.
2010. dec. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Hát elég húzós az ára,ahhoz képest viszont nem nagy szám
2010. dec. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Klassz,de ez csak sport?Nekem nagyon tetszik én megvenném,bár kicsit drága.
2010. dec. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!