Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Írnátok a Nagy vezetéknév...

Írnátok a Nagy vezetéknév mellé szép, ritka, de nem túl "fura" kislány neveket?

Figyelt kérdés
Sokáig a Jázmin mellett maradtam, de olvasgattam, és 2009-ben az volt a leggyakoribb név, és persze Nagy-ból sincs kevés! :-) Nagyon sokszor átnézegettem az MTA névlistáját, de egyszerűen nem volt olyan, ami felhívta volna a figyelmem, és nagyon nehéz dönteni! 32 hetes vagyok, de jó lenne már, ha nem kéne keresgélnem! :-(
2011. febr. 23. 22:28
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Jókat írtatok nagyon, elég sokat kiírtam választási lehetőségként! Sosem gondoltam volna, hogy ilyen nehéz lesz majd a névválasztás :D
2011. febr. 24. 09:52
 12/18 anonim ***** válasza:
Nina, Linett, Lola :)
2011. febr. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Andrea1987 ***** válasza:

Almira

Jázmin

2011. febr. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Az eddig írtak közül leginkább a Kamilla tetszik. Bár a Nagy vezetéknévhez nem biztos, hogy illik. A Johanna szép és komoly név. A Boglárka is szép, s nekem nagyon tetszik a Borbála is. Aranyosan lehet becézni: Bori :)

Ami még ritka és érdekes név: Indira. De a Nagyhoz sajnos nem passzol szerintem.

2011. febr. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Reija válasza:
0%

Nagy Ajándék!:)

Ősi magyar női név az : Ajándék!

Szerintem nagyon szép így együtt!:)

2011. ápr. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Mintha csak magamat olvasnám... Nekünk a baba még csak terv, de mi is a Nagy mellé fokunk keresni keresztnevet. Hasonlóak a problémáink... fiúból Jácint, lányból Jázmin tetszik. Hát én is szomorúan olvastam, hogy ezek nagyon gyakori nevek. Azóta sokat olvasgatom a neveket... Szép lánynevek szerintem: Dezideráta, Minka, Molli, Édua, egyik ismerősöm most az Áfra nevet adta a lányának, szerintem az is szép! Megjegyzés: A Deziderátának a jelentése is gyönyörű=várva várt gyermek :-)
2012. ápr. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Sikerült már választanod? Javaslom a magánhangzóval kezdődő neveket, a könnyebb kimondhatóság (gy-re végződő vezetéknév) végett.
2012. ápr. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Igen, sikerült! :-) 2011.04.23.-án megszületett 3800grammal, és 55 cm-el Nagy Norina! :-)
2012. júl. 26. 17:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!