Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek a Babylove...

Mi a véleményetek a Babylove mama terhességi csikok elleni olajról?

Figyelt kérdés
Ha valaki már használta, próbálta kiváncsi lennék a tapasztalataira, hogy mennyire volt hatásos, avagy nem.
2011. febr. 24. 16:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
22%
Felesleges pénzkidobás, nem ér semmit sem. De nem csak ez, egyik sem :S
2011. febr. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Barátnőm ezt és a Vichyt használta... szegény olyan csíkos lett,mint a zebra... Igazán, ha hajlamos vagy a striákra, használhatsz bármit, ki fognak jönni. Max. később vagy enyhébben.
2011. febr. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szia Én nem ezt használtam, de gondoltam megosztom az Én tapasztalatomat! Johnson's olajgélt használtam pancsi után , vizes testre hetente egyszer és egy pici csíkom sem lett! :D
2011. febr. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A géneken múlik... Ha ki akarnak jönni, használhatsz bármit, csíkos leszel. ha meg nem, akkor nem kell semmi kencefice, akkor sem lesznek csíkjaid. 4 gyereket szülte, egy csík se volt soha rajtam, pedig még a testápolót se bírom elviselni, így soha nem kenegettem magam semmivel..
2011. febr. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Sejtettem, hogy sok olyan hozzászólást fogok kapni, hogy "ez genetika", de ettől függetlenül érdekelnek a tapasztalatok. azért köszönöm az eddigi válaszokat.
2011. febr. 24. 17:00
 6/14 anonim ***** válasza:

Én használtam a terhességem alatt, habár elég rendszertelenül. Pozitív tapasztalataim vannak, szerettem benne, hogy nagyon jól beszívódott, nem úgy, mint a Johnsons, amitől sokáig ragacsos maradtam. Vizes és száraz bőrre is jó volt, és az illata is semleges.

Nekem nem lettek csíkjaim, pedig óriási hasam volt, de én is úgy tudom, hogy ez leginkább a genetikán múlik.

2011. febr. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Előrebocsátom,kozmetikus vagyok! :)


A stirák kialakulása valóban genetika függvénye,tehát ha hajlamos vagy rá,akkor ki fog jönni,de ennek ellenére táplálni kell a bőrt,mert ha nem teszed,akkor meg hatalmas esély van a csíkosodásra.Az említett olaj jó,bár egyébként akármelyik olaj megfelel,főleg a babaolajok még,mert azokban sincsenek káros anyagok.Tehát ha már keni magát valaki akkor mindenképpen olajjal,illetve ami még hasznos lehet,hogy este olaj,reggel pedig egy jó zsíros krém pl.a babának van a nagyon száraz bőrre való tégelyes kréme.Ha pedig viszketsz akkor kenheted többször,igény szerint.

Illetve sok-sok folyadék,ez nagyon fontos,napi 3 liter,ruganyosan tartja a bőröd is.

2011. febr. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
nem sokat használ, szinte semmit, de nagyon büdös, utáltam a szagát
2011. febr. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Büdös,de nagyon jó!Nekem volt Eucerin is 5x annyiért,de semmivel sem különb! És nem igaz hogy semmit nem érnek az olajok,mert igenis érnek!Persze,akinek olyan a bőre annak csikos lesz,ha fejreáll akkor is,de nem mindegy milyen mértékben!Nekem 2 gyerekem van,és árva darab csikom sem,pedig a seggem tini koromban csikos lett meg a combom is,amikor elkezdtem nőiesedni,tehát a hajlam az megvan! Annyit kentem magam a terhesség alatt hogy az nem normális,de olyan a hasam a két gyerek,két császár után hogy bármikor letagadom hogy szültem!Ha látszik rajta valami,akkor az a baromi sok csoki amit az utóbbi 4 hónapban megettem amióta szoptatok:-)
2011. febr. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Milupa márkájút vettem,most kezdtem csak el csíkosodni, de nagyon gyorsan halványít, érezhetően simább a bőröm, és nem száraz
2011. febr. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!