Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek a Vaterás...

Mi a véleményetek a Vaterás ovu és terhességi tesztekről? Megbízhatóak?

Figyelt kérdés

Olcsónak olcsó.Meg is kaptam amit rendeltem.Kérdésem még az lenne,hogy aki használt ilyen tesztet,pl:terhességit,tényleg megbízható?Terhesség esetén tényleg korán kimutatja,ha van baba?A papíron az áll,hogy 10-es érzékenységű?Valóban így van?

Köszi a válaszokat.


2010. febr. 1. 12:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyet vettem egyszer!Nagyon jó minőségűek, hiszen ezek kórházi tesztek!Vagy egy raktárból, vagy egy kórházból szerzik be őket!É kórházban dolgoztam és ott láttam hogy a nőgyógy laborban is ilyet használnak!Teljesen megbízhatóak!Nekem azonnal kimutatta hogy kismama vagyok!

[link]

2010. febr. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is rendeltem terhes- és ovu tesztet is. Nekem bevált az ovu teszt, tényleg egyértelműen mutatta a pozi és a negatív napokat is. A terhes teszt is jól mutatta, hogy sajna nem vagyok babás:-( Én személy szerint elégedett vagyok velük.
2010. febr. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is próbáltam, megbízhatóak, nyugodt lehetsz.

Az ovu teszt pedig nálam bevált jóstesztnek is, azaz már a terhességi teszt előtt is mutatta a babát. Aztán persze a terhességi teszt is.


Sok sikert!

21 hetes kismama

2010. febr. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is próbáltam. Az első ovutesztelős hónapban teherbe is estem, és próbálgathattam a terhességi teszteket is. :-) Ovu után 12 nappal már pozitívat is mutatott. legközelebb is ilyet használok majd, a második babánál. Nem fogok méregdrága gyógyszertári meg drogériás tesztekre költeni.


29h km

2010. febr. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nekem is ilyen tesztem van amit a képen/linken küldtél kedves Első.

A többieknek is köszi a válaszokat,akor nyugodt vagyok,mert senki semí írta,hogy rosszak ezek a tesztek:)

Én még csak ma vagyok az 5-ik dpo-n,majd úgy egy hét múlva kezdek jóstesztelni.Csak azt nem tudom hogy kell:(Reggeli elsőből mindennap?Ugye?

2010. febr. 1. 13:55
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Jóstesztelni, igen a reggeli elsőből, mintha terhes tesztet csinálnál. Az a lényege, hogy erősődnie kell a csíknak, bár sokan azt írták, hogy elég megbízhatatlan. Miért nem rendelsz rendes terhes tesztet is? Az a biztos, ráadásul, ha esetleg nem sikerült most a baba, akkor marad ovuteszted a köv. hónapra is.
2010. febr. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem bejött a terhes-teszt :) Szerintem ezek jók, csak a szavatosságra kell figyelni, nehogy lejárjon. Persze olyat nem adnak el.
2010. febr. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Van ovu,-és terhességi teszt is.De úgy tudom,hogy jóstesztkénz hamarabb kimutatja az ovu--ha van baba.

Szerintem most sem jött össze,pedig nem rajtunk múllott,mert jókor voltunk eggyütt.De ha eddig nem jött össze,akkor miért pont ebben a hónapban sikerülne?

Azt mondják,a remény hal meg utoljára.Háát,ezért próbálkozom most ezekkel a tesztekkel.Sokba nem került,és legalább ezt is kipróbálom.

Sajnos már rengeteg pénzt fizettem a drága tesztekért,talán az olcsó fog + mutatni?:)

2010. febr. 1. 17:05
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem bejöttek:)
2010. febr. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Megbízhatóak. Én is rendeltem, meg is jött pár nap múlva. Az ovu. tesztem sosem lett pozitív ( mindig halványabb volt a 2. csík), szerintem nem jó időpontban néztem.A terhességi viszont már a kimaradt vérzés előtti napon pozitív lett, és egyre erősödött. Jó volt, hogy pár nap különbséggel tudtam csinálni 3-at is, mert olcsó volt.
2010. febr. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!