Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minden reggel hasfájás, wc-re...

Minden reggel hasfájás, wc-re rohanás, "nutellás" széklet. Majd még 2x ugyanez a nap folyamán. Ez normális? 18 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2011. febr. 25. 09:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Szedsz valamilyen terhesvitamint?
2011. febr. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elevitet és vasat.
2011. febr. 25. 09:41
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, én is 18 hetes vagyok és nálam is van ez, bár én nem rohangálok.1 hete kezdtem a vasat és ugyanez van, szóval nagy valószínűséggel az okozza. Én ennek inkább örülök, jobb mint ha beragadnék.

Elevitet meg nagyon az elején szedtem és az is ugyanezt okozta, de én azt abbahagytam, mert nem voltam jól tőle.

2011. febr. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Igen, jobb, mintha beöntés kéne.
2011. febr. 25. 14:26
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is Elevitet és vasat szedek, és ugyanez van. Valakire ilyen hatással vannak ezek a gyógyszerek. Ráadásul én laktózérzékeny vagyok, és az Elevitben van egy kis laktóz is.

Szóval nekünk nem lesz ezzel problémánk, úgy néz ki...

2011. febr. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Van akinél ezt váltja ki a vitamin és a vas.


Az utolsótól kérdezném, hogy ha laktózintoleráns vagy, miért szedsz olyat, amiben van??? Én is az vagyok, de eszembe sem jutott olyan vitamint szedni, amiben van laktóz. többgyerekes anyuka

2011. febr. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!