Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség alatt mikor...

A terhesség alatt mikor alakul ki az aranyér? Mivel jár? Mit kellene éreznem? Elképzelhető, hogy megúszom? Köze lehet a székrekedéshez? Hogyan védhetem ki? 27hetes km

Figyelt kérdés
2009. júl. 10. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Pontosan mikor alakul ki az egyén fűggő, nekem az első szülésemnél jött ki, és azóta sajna időnként gondot okoz. Figyelni kell a megfelelő folyadék mennyiségre mindenféle képpen mert az segít h ne legyen kemény a széklet, mert az erölködéstől előbújhat, illetve aki érzékeny rá a sok ülés is elősegitheti. Sajna:( Kivédeni sok folyadék talán. legalább is nekem bevállt meg ki ritkitottam olyan ételek fogyasztását amik fognak.

üdv.

2009. júl. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Tudom butaság, de ezt nem szivesen kérdeztem volna me a dokimtól.
2009. júl. 10. 22:25
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak szoptatás alatt jött elő, és nem azért, mert olyan ételeket ettem! Egyszerűen más sajnos a beleimen a nyálkahártya, mert a hormonjaim még nem billentek vissza, nem jött még meg (3 hós a babám), és bármilyen állagú a székletem, nagyon fáj és vérzik! Nekem nem olyan, mint a székrekedés, nem ahhoz köthető :( Nekem olyan érzés, mintha nem férne ki, aminek ki kell jönnie, szűkebb lettem és nagyon fáj, ha megtapintom, érezni, hogy kisebb kitüremkedések vannak, az erek. Persze neked nem biztos, hogy elő fog jönni, előre ne is aggódj! Az mindenképp hasznos, ha eszel sok rostosat, müzlit, hogy legalább a székrekedést elkerüld, azzal csak rosszabb lenne a helyzeted.
2009. júl. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem mindenkinek lesz aranyere!Ez sokmindentől függ!Úgyhogy ne izgulj,ha szerencséd lesz,akkor megúszod!!!

További jó egészséget!

2009. júl. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszaitokat! Határozottan megnyugodtam :)

Mindenkinek boldog babázást!

2009. júl. 11. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!