Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek a mellső falon tapadt...

Akinek a mellső falon tapadt meg a lepény, tényleg később érezte a magzatmozgást?

Figyelt kérdés
nekem az első terhességemnél a hátsó falon tapadt, és pont aznap, hogy betöltöttem a 20. hetet, éreztem először.
2011. febr. 25. 12:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem ugy van hogy a mellso fali lepeny miatt elobb erzi az anyuka?nekem mellso fali volt,18hettol ereztem,de kulsoleg joval kesobb erezte a ferjem.
2011. febr. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem, pont fordítva, gondolom azért, mert a hasfal meg a baba mozgása közé beékelődik a lepény. :)de ezek szerint relatív amúgy is, mi za hogy később meg előbb. :)
2011. febr. 25. 12:51
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, ezt csak az tudja, akinek volt ilyen is, olyan is. nekem a második gyereknél most mellső fali. Később is éreztem, vagyis éreztem a 16. hét körül, de nagyon sokáig csak olyan volt, hogy ha első gyerek lenne, nem is tudnám, hogy azt érzem. És sokkal később voltak határozott, nagy mozgások. Most 29 hetes vagyok, és csak nemrég kezdtem el olyat érezni, hogy jaj, most jól belémrúgott. ha érted...
2011. febr. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

1. baba hátsó tapadás, 17.héten éreztem először

2. baba mellső tapadás, 14. héten éreztem először


Kívülről mindkettőt a 20.héttől lehetett érezni.

2011. febr. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Első baba: hátsó fali, 21.héten éreztem először a mozgást.

Második baba: mellső fali, 18.héten éreztem először.

Én úgy tudom, hogy inkább a hasfal vastagságától függ, hogy mikortól érzed.

2011. febr. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Első baba, mellső fali: viszonylag későn, 20 hét után éreztem először, és végig csak gyengén éreztem.

Második, hátsó fali, már a 17. héten éreztem és végig sokkal intenzívebben mint a másik babánál.

2011. febr. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

3 baba, mindhárom mellső fali lepény, elsőt 17 hetesen éreztem másodikat 16 harmadikat 15...

szerintem ez nem számít későbbinek.

2011. febr. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem 1. baba, mellső fali és a 14. héten éreztem. nem látok túl sok összefüggést. nálam talán annyi volt, hogy én magam vékonyabb testalkatú vagyok. ugyanakkor másik ismerősöm 15. héten érezte (nem tudom milyen helyzetű lepény), ő meg inkább nagyobb darab
2011. febr. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi a sok választ! :))
2011. febr. 25. 13:39
 10/10 anonim ***** válasza:

Az elsőnél már nem is emlékszem, mikor éreztem, hátsófali volt.

De most mellső, és sokszor elbújik még 22 hetesen is. Ha úgy fordul, akkor napokig alig érzem, max csak annyit ugrál egyet a hugyhólyagomon...

2011. febr. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!