Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is érez olyat, mintha a...

Más is érez olyat, mintha a baba a végbelét nyomná folyamatosan? 31 km

Figyelt kérdés
Úgy megyek, mint aki bekakált. Szorítom össze a fenekem. A csontok is fájnak ott lent. Most kezdődött pár napja. Védő nő szerint az előző szülések miatt van, hogy ott már érzékenyek a csontok, főleg front környékén.
2011. febr. 26. 09:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Én most 16 hetes vagyok, nekem már egy jó ideje ez van. Nekem már egész parány kora óta ott volt, ott is tapadt meg, úgyhogy nekem ezért van. De tényleg nagyon rossz érzés, főleg, ha sokáig állok vagy kicsit kifáradok.
2011. febr. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
24 hetes vagyok, hasonló problémákkal. Én is sokszor úgy érzem, mintha rohanni kéne a wc-re, már alig birok leülni, aztán meg nem jön semmi. De néha még hasigató érzésem is van. Ja, és pláne, sokszor a húgyhólyagomat püföli a baba, és egy-egy alkalommal egy-két csöpp a betétre kerül. Másnál is van ez így?
2011. febr. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A vízelet az nekem is elcseppen tüsszentésnél, köhögésnél. Viszont az utóbbi két nap reggelén arra ébredtem, hogy valami folyik ott lent. Szerintem vízelet lehetett, mert a hátamon aludtam nagyon mélyen és nem ébredtem fel arra, hogy a baba rugdos mocorog és valószínűleg megrúghatta a hugyhólyagomat.
2011. febr. 27. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!