Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Oldalfekvésben folyamatosan...

Oldalfekvésben folyamatosan kell érezni a baba mozgását?

Figyelt kérdés

29. hétnél vagyok

ha oldalt fekszem, akkor pár perc múlva érzek egy kis mocorgást, aztán semmi

háton fekve mostanában nem jelez

nálatok, hogyan vagy ez?


2011. jan. 20. 09:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs olyan szabály, hogy mikor "kell érezni". Persze ha egész nap egyszer sem érzed, az nem túl jó, de egyébként van hogy sokáig csak pihiznek. :o)
2011. jan. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem teljesen mindegy hogy fekszem!!ha oldalt fekszem akkor már abban a pillanatban helyezkedik ő is...ha hason fekszem(amit nem szeretek..mert nem akarom hogy valami baja legyen)akkor is mocorog.Most is mocorog miközben a véleményem-tapasztalatom írom :)

Mi most vagyunk a 26. hétben.

Vannak reggelek amikor úgy helyezkedik, hogy akkorákat mocorog hogy felkelek rá!Ne aggódj, ha a picúr 16-20 órákat alszik és ezek állítólag mély alvások, amikor meg mocorog akkor helyezkedik.Valószínűleg a picidnek jó alvókája van :)

2011. jan. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kell folyamatosan érezni, Te se mozogsz folyton, még akkor sem, ha ébren vagy, nem igaz? :) Azt mondják, oldalt fekve fél óra alatt 5x "kell" érezni, de csak ha éppen nem alszik. És nem csak a "rúgás", hanem az ici-pici helyezkedések is számítanak. De csak akkor kell számlálni, ha bizonytalan vagy a mozgás mennyiségét illetően. Én nem számolom, mert mozog eleget. 39 hkm
2011. jan. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!