Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetes vagyok, ma nem érzem...

29 hetes vagyok, ma nem érzem magam túl jól. Többet keményedek és pici nyilallások is vannak az alhasamban. Normális ez?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy már a baba súlya miatt vagyok nehézkesebb, mint ezelőtt és ezért vannak az alhasi, medencetáji enyhe nyilallgatások, és a kicsit több keményedés. Kb. óránként 2.
2011. febr. 26. 16:56
 1/3 anonim válasza:
Figyelj! Pihenj ilyenkor, nagyon fontos! Én is pont 29-30 hetes terhes vagyok és ez előfordulhat de ilyenkor forró tea, egy kényelmes ülő/fekhely ahol jól érzed magad (én nem szeretek feküdni, mert akkor fáj a derekam), és tedd fel a lábaidat!!!Pihenj, pihenj...elfárad a méhed, szerintem(nekem anyukám szülésznő és ezt mondja)!
2011. febr. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyenkor érdemes magnéziumot bevenni, bár azt olvastam h napi 15 keményedés felett érdemes inkább. Pihenni kell, oldalt fekve! 36 km
2011. febr. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is a 28. héttől érzem ezeket. Fogalmam sincs, mikor melyik érzet még normális és melyik ba, pedig már a 4. babánkat várom. Az biztos, hogy a súlya most érezhetően sokat nőtt és ezért jobban fárad a méhünk is. Én ilyenkor ledőlök egy kicsit, de ez elég nehézkes a többi gyerkőctől. Most vagyok a 31. hétben és kiváncsi vagyok, meddig maradok egyben?!
2011. febr. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!