Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5-6 hetes kismamák nektek is...

5-6 hetes kismamák nektek is vannak még mensi szerű hasfájások, nyilallások?

Figyelt kérdés
Nekem még mindig fájdogál a derekam meg a hasam is.
2011. márc. 12. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, tegnap éjjel már azt hittem, tényleg megjön, meg is ijedtem, de szerencsére semmi :)

5 hetes km.

2011. márc. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
10hete km vagyok.Nekem van mikor még most is :-S
2011. márc. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szia! én már 16 hetes vagyok,amikor hat hetes voltam, erős menzeszszerű fájdalmaim voltak, váratlanul tört rám és kb. 10 percig tartott. Volt egy ami, még mindig nem tom miért annyira fájt, hogy azt hittem elájulok, be kellett vinni az ügyeletre. akkor még nem tudtam,hogy terhes vagyok, azt mondták lehet méhen kívüli terhesség, de a végén kiderült hogy normális terhesség. Utána is voltak görcseim(kb. egy hétig), de azok már sokkal enyhébbek.
2011. márc. 13. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia

én tegnap előtt teszteltem pozitívat ,de néha érzek mensi szerű görcsöket én félek nehogy baj legyen(volt már egy vetélésem)

2011. márc. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!