Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érdemes Ausztriába kimenni...

Érdemes Ausztriába kimenni körbenézni babacuccok (babkocsi, babaruha) miatt? Ha igen hova?

Figyelt kérdés
2009. febr. 16. 13:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak ebay-en.
2009. febr. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem hiszem. Anyósomék most voltak síelni ott és két szatyor bébiruhával tértek haza. Amik ugyan olyanok és még árban is, mint amiket én néztem itthon. C&A és H&M ben van a legnagyobb választék, külföldön is és mindenben egyezik. ár-forma stb.

Babakocsiról nem tudok véleményt mondani,én itthon vettem a KIKÁban. Bútort az IKEÁban és a FAKTUMban. Mire azokat hazahozod, lehet drágább.

2009. febr. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia. Mi minden évben járunk Bécsbe családtagokhoz akik ott laknak, de meg kell mondanom, hogy szinte már semmit nem veszünk mert minden ugyan ilyen árban van (vagy drágább) mint itthon, sőt itthon jobb cuccokat látni (ruhanemű, háztartási cikk...stb). Igaz babaholmit még nem néztünk kint, de gondolom azokra is igaz. Míg jó pár éve megérte kimenni vásárolni, ma már nem. És ha az autót nézzük, sokkal többe kerül mint itthon elmenni nézelődni. Persze ettől még ki lehet menni nézelődni, biztos ott is vannak akciók ahogy itthon.
2009. febr. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, csak visszaolvastam, az autó alatt az üzemanyagköltséget értem! :)
2009. febr. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egészében tekintve nem érdemes kimenni vásárolni. Ugyanazok az árak, vagy még drágábbak, főleg a babakocsi és a bútorok. Mivel határközelben lakom, így gyakran járunk ki (főleg élelmiszerért), ruhácskákat vettem jó áron a KIK-ben. Van már magyarországon is KIK, de mást jelent a leárazás Ausztriában és Mo-n. 1 euróért tök jó cuccokat vettem, de ezt ki kell fogni. Ezért nem érdemes elindulnod, főleg, hogy az Eurót most nagyon sokért adják.

Mi mindent Pesten vettünk meg, több tízezret spóroltunk (Bippa kft, nagykörösi út)

Minden jót!

2009. febr. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
230 forintos eurónál még talán megérte, de így, hogy már a 300at is átlépte... jobban jársz szerintem, ha itthon nézelődsz.
2009. febr. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is az angol e-bayt próbáld meg.
2009. febr. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi Bécsbe vásároltunk majdnem mindent.Ha a H&M vagy a C&A drágának találjátok akkor a babaruhákat érdemes egy KiK-ben megnézni.Én rengeteg szuper cuccot vettem ott,szerintem megéri.A baba kocsit a toys'r 'us ban nézd meg ott nagyon nagy választék van.Remélem a segítségedre voltam.
2009. febr. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!