Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utazás 26hetes terhesen a...

Utazás 26hetes terhesen a hegyekbe? Lehet terhesen hegyekbe kirándulni? Ausztriába mennénk (olyan helyre ami nyáron sípályaként is üzemel).

Figyelt kérdés
Nincs messze,de óránként megállnánk pihenni.Nem is ezzel van a baj.Hanem azt nem tudom h van nyomáskülönbség pl. ami veszélyes lehet a babára?Kb.1500m-en lenne a szállásunk.
2011. szept. 2. 11:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Én 25 hetesen mentem a magas Tátrába kirándulni.Bár akkor már elég rendesen volt pocim, nem másztam hegyet csak sétáltam a barátnőmmel, addig a párjaink túráztak a hegyen.Sétálj sokat ha bírsz de hegyet már nem mássz mert ha elesel baj lehet.Egyébként meg mivel nekem asztmám is van kifejezetten jót tett hogy ott voltunk.Bár az idő(pünkösdkor voltunk)kifejezetten hideg volt.este-reggel kb 5 fok körül napközben pedig 15 fok körül van.Vigyél meleg holmit is, el fog kelni.Jó kirándulást.36 hkm
2011. szept. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elöző vagyok.A mi szállásunk is 1500 méteren volt.Nem lesz semmi baj.
2011. szept. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Miárt nem lehetne, nem beteg vagy, hanem terhes.

levegő is 100x jobb

Anno az elsővel 20 hetesen mág hátizsákoztunk Krétán nyáron

2011. szept. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!