Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetes terhesen lehet fogat...

31 hetes terhesen lehet fogat huzatni? A foghúzás nagyon felviszi a vérnyomást? Mert magas vérnyomásra kell szednem gyógyszert.

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 09:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Szió!

Hát én úgy tudom lehet, nekem is kezelték fogamat a terhesség vége felé, mondjuk nem húzták, de a vérnyomásom akkor is az egekben volt szerintem, annyira féltem.

Ha tudod húzni, és nem S.O.S., akkor Én(de ez csak a véleményem) várnék legalább a 36 hétig, mert ugyan azt mondják no para, meg lehet, de mi van, ha a Te szervezeted úgy reagál erre a stresszre, hogy elindul vmi???

De persze ha gyulladt, és fáj, az nagyobb gáz, akkor muszáj vmit csinálni, mert az is tud galibát...

jobbulást!

2011. febr. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Mi olyan speciális helyzetben vagyunk a babával, hogy úgy tűnik a toxémia kezd kialakulni,és az orvosok előbb akarják kivenni a babát.Ma döntenek a sorsunkról professzori szinten.23 hetes terhességem óta vérnyomás csökkentőt szedek, valamint három hete fehérje van a vizeletemben és vizesedek de nagyon.

A fogam nem fáj, csak be van gyulladva egy ideje, és nem akarom, hogy a császárnál gondot okozzon egy gyulladt fog.

Ezért nem tudom mit tegyek.

2011. febr. 28. 09:27
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt kérdezd meg a nőgyógyászt, és ne a fogorost! A toxémiáknak van nagyon speckó változata is. Van amelyik fokozott vérzékenységgel jár, ha pl. valami ilyesmire gyanakodnak (nyilván vettek vért és megnézték a trombocitaszámot), akkor teljesen kizárt a foghúzás. Szerintem ne az itt leírt véleményekre adj, hanem kérdezd meg a dokit!!! De ne fogorvost!!!
2011. febr. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Okés, annyit tudok, hogy most fogok kapni majd vérhigítót, akkor a foghúzás ki is van zárva.
2011. febr. 28. 09:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Egészen biztosan kizárt!!! Ha vérhigítót kapsz, akkor a vérképedben is találtak valamit. D-dimer, vagy trombocita emelkedés. Azért is írtam, mert abból amit írtál, hogy ilyen korán meg akarják szakítani abból ezt lehetett sejteni. Nagyon jó egészséget kívánok Nektek!!! Majd írj, hogy mi lett, nagyon kíváncsi vagyok, gondolni fogok rátok!!!
2011. febr. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Még annyit hagy kérdezzek, hogy ugye központi kórházban vagy ilyen gonddal? És ugye befektetnek?
2011. febr. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen a II számú szülészetin vagyok, és befektetnek hamarosan, eddig itthon maradhattam.


Köszönöm a sok választ és jó kívánsáogt, írok majd hogyan alakultak a dolgaink.

2011. febr. 28. 09:58
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia


én nem mertem elmenni kihúzatni, pedig a két felső bölcsességfogamat ki kell sajna, de nem gyulladtak be.

Az a baj, hogy én annyira rettegek a fogdokitól, hogy inkább azt mondta várjam meg ha megszületett a babánk.

Minden jót nektek!!

2011. febr. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor jó helyen leszel, és nagyon helyes hogy befektetnek :) Tapasztalatból mondom, a legjobb ha megfigyelés alatt tartanak. Minden jót Nektek.
2011. febr. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!