Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magas vérnyomásra kapott...

Magas vérnyomásra kapott valaki gyógyszert?

Figyelt kérdés
Mit és mennyit kellett szedni? Mennyi volt a vérnyomásotok? Egészséges baba született?
2009. szept. 20. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia,én Blokium Diu szedek. Már a terhességem előtt is szedtem,most 16hetes vagyok. Egy héten 3-szor reggel fél szem. A vérnyomásom 160 170 között mozgott,a pulzusom volt sok 110. Most már általában 110/8o,nincs baj a doki sem mondta hogy abba kéne hagynom.
2009. szept. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én Dopegytet szedtem a terhesség 10. hetétől, és Corinfar 10Retard-ot. Dopegytből 3x1 szemet, Corinfarbol pedig 2x1 szemet. Teljesen egészséges lett a kislányom. :) Előtte 180/110 volt a vérnyomásom, és 110 a pulzus. :S De a bogyóktól rendbe jött minden, viszont szülés után kb 1-2 hétig még szednem kellett, utána végleg elhagytam. No Para nem lesz semmi baj!
2009. szept. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is Dopegytet szedtem, a 34.héttől 160/100 alá nem ment.A 38.héten császároztak 240/150-nel.A fiam már kissé visszafogyott,amúgy 10/9-es Apgarral született.3120 volt,pedig mindketten nagyok vagyunk a férjemmel, 4kg feletti babára számítottunk.
2009. szept. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!