Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az normális, hogy 14 hetes...

Az normális, hogy 14 hetes terhesen "világvége" hangulatom van? Semminek nem tudok örülni, és elegem van mindenkiből. Mit tegyek, hogy megváltozzon ez az érzés bennem?

Figyelt kérdés
2010. okt. 19. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez hormonális. Ha teheted, pihenj sokat, hogy ne attól legyél feszült, aztán meg sétálj sokat a levegőn.
2010. okt. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

örülj neki, hogy kisbabád lehet!

1hónapja depresszióban élek mert elvesztettem akit a szívem alatt hordhattam 8hétig de aztán jött a szörnyű nap...

hidd él megadnék mindent ha kisbabám lehetne , próbálj belegondolni abba, hogy milyen lesz amikor a karjaidban tarthatod!

és akikkel most ellenséges vagy ők majd ne így fogadjanak téged ahogy most Te hozzájuk viszonyulsz

majd amikor bemutatod a kismanódat!:)

2010. okt. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ohh.. persze! Nekem is volt. Többször is a terhességem alatt! Sírtam a semmin, kétségbe voltam esve, semmi nem volt jó.. :) Mondjuk úgy, hogy a sz*r is büdös volt! Nekem ilyenkor az segített, ha anyósommal beszélgethettem aki nagyon pozitív és megnyugtató személyiség! Ha Neked is van ilyen ismerősöd, beszélgess Vele, esetleg sétálgass a napsütéses napokon (ha még lesz), foglalkozz valami olyannal, amit szeretsz, és boldoggá tesz!

Jól írta az első válaszoló, ez a hormonok játéka, és lesz még ilyen! Át kell vészelni!


Boldog babavárást!

7hós baba anyukája

24/L

2010. okt. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy megnyugtattatok! Másodiknak! Nagyon sajnálom, hogy elveszítetted Őt! Elgondolkodtattál!
2010. okt. 19. 21:20
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem talán pont akkortájt ugyanilyen bajom volt, el fog múlni magától, akárhogy erőlködtem, nem tudtam "leküzdeni", jött és ment, szerintem normális.

Minden jót

20 h km

2010. okt. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is akkor jött ez a hangulat, de egy pár hét alatt elmúlt, ahogy egyre jobban éreztem, hogy mozog megszállt a boldogság, szóval 2-4 hét és jobb lesz!

Akkora öröm, mikor rúgdos, tök cuki.

Ez akkora örömet ad!

Boldog babavárást!

2010. okt. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ilyen nekem is van többször a terhességem alatt.Ezek a hangulat változások normálisak.

Én is van hogy síros,ideges-ingerült vagyok,ellenséges,depressziós,de ezek csak pár napot szoktak tartani,és utána lenyugszok.

Most egy kicsit így a 36-dik héten már bele vagyok fáradva a terhességbe.:)Vizes vagyok nagyon,fáradékony,magas a vérnyomásom,hú...:)De már nagyon várom az én kicsi babám érkezését.

Szóval kitartás!Hidd el megéri!!!:)

2010. nov. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!