Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24-28 hetesen hova lehet...

24-28 hetesen hova lehet menni nyaralni? Júni-júliban leszek ennyi és szeretnénk valahová elmenni. De olyan helyre ahova kismamák is mehetnek, tehát tiszta, kultúrált helyre. Ti hova mentetek/mennétek?

Figyelt kérdés
2009. febr. 17. 08:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 7 hónapos leszek akkor, és Horvátországba megyünk. Apartmant bérelünk, nagyon közel a parthoz. Ami még egy kis csavar a történetben, hogy akkor nem egészen 1,5 éves kisfiam is jön a nyaralásra, de nem hiszem hogy gond lenne, hisz a nagyszülők is jönnek.
2009. febr. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én nem voltam tavaly ilyenkor, de ha nagyon akarsz persze jó dolog lehet.

Olyan helyre menj ahol van árnyék , frissítő stb, tehát azt hagyd ki hogy a tengerparton fekszel egész nap a homokba, kerüld a tűző napot és minden oké lesz.

Előtte kérd ki a doki tanácsát és feltétlen nézze meg, hogy nyitva vagy-e, mert akkor jobb, ha sehova sem mész.

Amire még figyelj, ha odaérsz az első dolog a wc és a fürdőkád fertőtlenítése legyen, aztán se ülj rá-bele soha, vigyél ülőkeborítót és a kádhoz egy műanyagkisszéket, hogy ha kell le tudj ülni.

Ha meszebb mentek nézz utána hol van doki, kórház, írd fel a telefonszámokat is!

2009. febr. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Én is Horváto-ra gondoltam, hisz az autóval is közel van. Áhh, semmiképp nem szándékoztam a napon feküdni, sem fürödni, max lábban belemenni térdig, éppen ezért kérdeztem hogy van-e valami jó tippetek! És köszi a tanácsokat is (kisszék..stb:).
2009. febr. 17. 08:30
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én tavaly nyáron pocakosan egyiptomban voltam, de semmi gond nem volt belőle. Repűlő út meg sem kottyant, végig aludtam, a szállodában minden tiszta volt és csak én meg párom használtuk a kádat wc-t, szóval kizárt hogy valamit elkaphattunk volna. Mindent végig ettem, semmi bajunk nem volt az ételektől, arra figyeltem hogy mindenből a főtt ételt egyem, s csak palackozott üdítőt, vizet. Reggeltől estig a tengerben csücsültem, s napoztam, a hullámok mindig locsoltak, hűsítettek a vízzel, sőt még egy buszos kirándulást is bevállaltunk (5 órás volt) a Nílushoz, Királyok völgye, tevegeltem is, s minden okés volt, lett.

Nem kell szerinem annyira tartani mindentől csak azért mert állapotos az ember.

2009. febr. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!