Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen vércukor eredmény után...

TKI Ibolya kérdése:

Milyen vércukor eredmény után kell diétázni?

Figyelt kérdés

Első babámmal diétázni kellett.Másodiknál nem volt semmi.Most a harmadikkal sem volt semmi baj csak rendszeresen jártam ellenőrzésre.A 36 heti teszt reggeli után 6.5 lett az eredményem ez a felső határ.A dokim mondta hogy próbáljam vissza fogni a szénhidrátot és a cukros dolgokat.Eddig sem ettem túl sok ilyet.


37+4 hkm


2011. márc. 1. 10:53
 1/1 anonim ***** válasza:

7,9 a határ, ami után már diabetológia és szénhidrát diéta van. De sok doki még ezt sem tekinti mérvadónak, volt, akit még 8-as eredménnyel sem küldtek tovább.

Ti már nagyon a végén jártok, szerintem téged már nem fognak szabályozott diétára, de érdemes odafigyelni. Több főzelék, kevesebb kenyér, cukor, sütike.

2011. márc. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!