Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen mosóport és öblitöt...

Milyen mosóport és öblitöt használjak? Ki szeretném mosni a baba ruháit!

Figyelt kérdés
2009. febr. 17. 10:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én dreftet (sensitiv) használok a baba ruháihoz és fehér vagy halványzöld silant higítva a manó ruháihoz. Nem keményednek és az illatuk is nagyon jó. Mindenképpen folyékony mosószert érdemes, mert minimális az esély, hogy a ruhában marad és irritációt okoz.
2009. febr. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a Gabi termékeket használom mosásra. Kellemes az illatuk, de nem túl erős. Jó puhák tőle a ruhák:)
2009. febr. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tide (sensitiv)babaruhákhoz és cocolino öblítőt használok öblítésre,persze ez is sensitiv..
2009. febr. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én először babás mosószert(folyékony) használtam és sensitive öblítőt, majd egy éves kora óta ugyanazt, mint a mi ruháinkhoz. Az öblítőt nem muszáj használni, de ha akarod, akkor azt öntsd a dobba a mosás elején, hogy jól ki legyen öblítve belőle. Nehogy érzékeny legyen rá.
2009. febr. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

én a kezdetektől a saját mosószerümkkel(folyékony ariel) és öblítőnkkel(bip) mosom a kicsi ruháit is.nincs semmi baja.

6,5hós kisfiú anyukája

2009. febr. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én folyékony Tomi Color mosószert használok, és Lenor Sensitive öblítőt.
2009. febr. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt használok, ami van otthon, általában folyékony mosószer. Öblítőt nem használok.
2009. febr. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem az a lényeg, hogy bármit is használsz, minél kevesebb vegyszer maradjon a kimosott ruhában. Én Dreft sensitivet használok, öblítőt inkább nem (gyerekorvos tanácsára), és miután lement a program, még egyszer tiszta vízzel le szoktam futtatni az öblítést.

Egy két és fél éves kislány és egy 19 hetes "nemtudniki" anyukája

2009. febr. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!