Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek egy kicsit indiszkrét?...

Lehetek egy kicsit indiszkrét? Miben viszitek a vizeletet a védőnőnek?

Figyelt kérdés
Ugyanis én nem találok semmi olyasmit itthon, ami zárható lenne. A befőttes üvegen és a műanyag dobozon kívül. Addig tök jó volt, míg a semicilin-nek az a kis műanyag doboza volt. De már az is levélben van. Nem tudok rájönni miben vigyem legközelebb.
2011. márc. 1. 13:58
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Én is a gyógyszertárban vettem kisüvegeket kupakkal. 75 Ft volt darabja. Ha a védőnőhöz viszem akkor visszakérem és otthon kimosom, de ha vérvételre viszek akkor ki szoktam ott dobni. Praktikus, és tuti nem csöpög a tartalma.
2011. márc. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

A sörélesztős dobozom is hasonló mint a béres. Sőt Gravidiát szedek, legközelebb abban is lehet vinni, csak annak kell még egy kis idő mire kifogyik.

Köszönöm. Egyedül nem nagyon jöttem volna rá ezekre a kézenfekvő dolgokra, csak a régi semicilines dobozka körül forogtak a gondolataim.

2011. márc. 1. 14:13
 13/30 anonim ***** válasza:

béres c vitaminos dobozt kimostam leszedte a cimkét meg akupakból a papírt és tökéletes.Első terhességemnél gyógyszeres üvegeben vittem.


[link]



De ezt ssak neked kerestem.

2011. márc. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
A gyógyszertárban lehet kapni külön erre a célra szánt dobozt, én vettem pár darabot és mindig abban vittem.
2011. márc. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Kicsi mustáros, tormás, erőspistás üveg, mindig visszaadják mindenhol. De kaptam a szomszédtól bébiételes üvegeket is. Ezek jól zárhatók, én is papírba és zacsiba teszem pluszba.
2011. márc. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

Nekem ez az alibim az olivabogyó/kapribogyó vásárlására. Azokban az üvegekben viszem, alapos mosogatás, szárítás után.

Az üveget soha nem kértem vissza, bár mindig felajánlják a lehetőségét.

2011. márc. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Nem tudtam, hogy ilyen vizeletgyűjtő edénykéket lehet kapni. Köszönöm lehet veszek egyet a biztonság kedvéért. De a nagy fiók kutatásban találtam egy keserű mandula aroma flakon, bár ez csak 30 ml-es, de ha ez elég lenne, akkor ez lenne a legpraktikusabb.
2011. márc. 1. 14:22
 18/30 anonim ***** válasza:

Én egy Aventes kis tárolós müanyagot neveztem ki, mindig visszakapom, kifertőtlenítem, és kész.

Ráírtam az aljára, meg a tetejére is, hogy VIZELET!!!

2011. márc. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Ha esetleg vérvételes kémcsöved van otthon,nekem ez vált be.
2011. márc. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Vérvételes kémcső az nincs, de az sem tud eltárolni sokkal több vizeletet, mint az aromás üvegcsém. Szerintem. Lehet ez marad.
2011. márc. 1. 14:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!