Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22hetes pocakos vagyok. Ha...

22hetes pocakos vagyok. Ha óvatosan lapátoltam a havat ugy, hogy nem emeltem meg magam nem lehet baja a babámnak ugye?

Figyelt kérdés
2009. febr. 17. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:

nincs más???

lehet ha söprögetnél jobb lenne de inkább ne is csinálj semmit!

Majd Apa megcsinálj...

Max sózd le...

2009. febr. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hät ha nem nagyon sürgös,akkor inkäbb a pärod lapätolja a havat.bär öszinten szolva en 13,14,15 hetesen is mär kint lapätoltam,persze ovatosan,es az eg vilägon semmi bajunk. csak tenyleg ovatosan! :) 23hetes pocis
2009. febr. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan nem! Én ennyi idősen még kialmoztam a lovaim alól, semmi gondom nem volt. Persze minden attól függ, mihez volt az ember lánya hozzászokva. Aki max. egy liter tejet emelt föl már a terhessége előtt is, az jobb, ha vigyáz. Aki viszont hozzá volt szokva nehezebb dolgokhoz, annak nem lesz baja, ha emel is egy kicsit. Persze jobb odafigyelni, de ha óvatosan csináltad, egy kis hólapátolástól nem lesz bajotok, ne aggódj!
2009. febr. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.
2009. febr. 17. 13:51
 5/6 anonim ***** válasza:
37 hetes múltam, reggel mielőtt mentem ctg-re, meg UH-ra havat kotortam a járdáról és még jól is esett a mozgás.
2009. febr. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

24 hetes vagyok és sajnos nálunk is rám maradt a hóeltakarítás :-(

Szerintem neked sem lesz tőle semmi bajod, feltéve ha nem egy hatalmas területről van szó.

2009. febr. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!