Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Természetes úton nem megy a...

Természetes úton nem megy a teherbeesés, a mesterséges megtermékenyitést megelőző procedúra miatt kimélő életmódót kell élni? Dolgozni sem lehet?

Figyelt kérdés
Sógórnőmék gyereket akarnak,de úgy tűnik,természetes úton nem megy,igaz nekem ezt nem árulta el,csak sejtem abból,amiket hallok,s nem dolgozik,már jó ideje,a párom vállakozó és oda van bejelentve.Fizetést is utal neki a párom,amiért mérges vagyok.Ki vagyok kissé akadva,hogy miért nem tud elmenni dolgozni a húga?Most már megállhatna a saját lábán.Tapolcára járnak,nem tudom milyen beavatkozásokat végeznek nála hogy nem emelhet,meg feküdnie kell.Irodai munkát akkor is tudna sztem valahol végezni..Most bárki,aki mesterséges úton lesz terhes,nem dolgozik?
2011. márc. 2. 06:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
.
2011. márc. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.16:47-es válaszoló,köszönöm hogy normálisan és részletesen leirtad nekem a dolgokat,igazából csak az tudja,hogy mennek a dolgok,aki benne van.

Sztem én nem vagyok akadékoskódó,mert akkor lehetne rám mondani,hogyha akadályoznám a sógórnőm dolgait..Kárörvendő sem vagyok,mert sajnálom,hogy ez történik vele.Engem csupán az zavar ebben az egészben,hogy a páromtól vár még most is anyagi segitséget,amikor meg kéne állnia a saját lábán,hisz van férje,aki keres.Csak azért,hogy ne szakadjon meg a munkaviszonya,be van jelentve a párom vállalkozásába,ill hogy ugye ha összejön a baba kapja majd rendesen utána a juttatásokat.Most akkor ez nem kihasználás?

2011. márc. 3. 13:44
 13/13 anonim ***** válasza:
16:47-es vagyok ismét:-D Valóban az engem is zavarna azonban, ha érezném, hogy valaki kihasználja férjem jóindulatát. Ha most nem tudnak saját lábra állni, akkor mi lesz később, hisz a férjed nem tudja örökkön örökké támogatni őt, hiszen bármilyen jó anyagi helyzetben vagytok és megtehetnétek, a két saját gyermetek jövőjéről is gondoskodnotok kell, vagy ha egyszerűen a számlán marad az a kis pénz x idő alatt bizony szép kis összeg lehet belőle... Legfelljebb addig maradjon a támogatás míg össze jön a baba, utána ne nektek kelljen eltartani.
2011. márc. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!